Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-09-11 -
Lumpėnų bibliotekos skaitytojų išvažiuojamoji kultūrinė edukacija po Pagėgių kraštą

Rudeniop, kai saulės spinduliai mažiau pasiekia žemę, mes vis dažniau susimąstome, jog  vasaros linksmybės baigės. Pasidžiaugti paskutiniais saulės spinduliais gražiausių gimtojo krašto vietų apsupty suskubo ir būrelis Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Lumpėnų filialo skaitytojų, kurie pirmosiomis rugsėjo dienomis, lydimi bibliotekininkės Nijolės Šedienės, išsiruošė aplankyti dalį Rambyno regioninio parko direkcijos teritorijos.


Skaitytojai prisipažino: nors gyvena čia pat, bet Rambyno regioninio parko lankytojų centrą retas kuris yra aplankęs. Regioniniame parke mus maloniai pasitiko Rambyno regioninio parko vyr. specialistė darbui su lankytojais ir kultūra Ingrida Kuperskienė. P. Ingrida pasakojo, kad šis regioninis parkas, nors ir yra mažiausias parkas Lietuvoje, bet jame gausu žymių vietų, kultūrinių radinių, retų gyvūnų bei augalų. Smalsumo lydimi ir apdovanoti knygomis, lankstinukais, magnetukais, aplankėme Mažosios Lietuvos panteoną – Bitėnų kapinaites bei pasigrožėjome nuo Rambyno kalno atsiveriančia Nemuno slėnio didybe.

Tai – jau antrasis ruduo, kai bibliotekos skaitytojai lankosi Pamario krašte. Pernai rudenį buvome išvykę į Kintus, kur aplankėme Kintų Vydūno kultūros centrą bei Ventės ragą. Už keliones mes dėkingi Pagėgių savivaldybės administracijos Lumpėnų seniūnijos seniūnei Danguolei Mikelienei, kuri niekada nėra nepritarusi mūsų išvykoms ir visada maloniai skiria seniūnijos transportą. Tad tikimės, kad ir ši kelionė nebus paskutinė.

 

 

Nijolė Šedienė,  

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

Lumpėnų filialo bibliotekininkė

 

 

Nuotraukos iš bibliotekos archyvo

 

 
Atgal   Spausdinti