Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-07-12 -
KVIEČIAME DALYVAUTI SUSITIKIME

Pagėgių savivaldybės administracija kartu su VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertais 2019 m. liepos 17 d. (trečiadienį) organizuoja susitikimus, skirtus aptarti „Tauragė+“ funkcinės zonos strategijos galimas kryptis, o taip pat identifikuoti svarbiausias problemas ir numatyti efektyvius jų sprendimo būdus. Susitikimai vyks Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos skaitykloje (Jaunimo g. 3, Pagėgiai).


 

Siekiant konstruktyvaus darbo, susitikimai organizuojami pagal šias kryptis:

11.00 val. – pramoninių rajonų investicinio patrauklumo didinimas;

13.00 val. – turizmo plėtojimui svarbios infrastruktūros sukūrimas ir regiono patrauklumo didinimas išnaudojant sveikatos, kultūros ir sporto infrastruktūrą;

15.00 val. – nenaudojamų viešųjų pastatų pritaikymas senyvo amžiaus žmonių priežiūrai; vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo mažuose miesteliuose ir kaimuose sistemų sukūrimas; būsto, skirto specialistams pritraukti plėtra.

Kviečiame dalyvauti savivaldybės ir jos institucijų, bendruomenių atstovus, socialinius partnerius, gyventojus ir visus kitus asmenis, kuriems rūpi Pagėgių, o tuo pačiu ir Tauragės krašto plėtra ir gyvenimo kokybės gerinimas. Susitikimų metu vyks aktyvi diskusija dėl pasiūlytų krypčių, esamų problemų bei jų sprendimo būdų.

Pasiūlymams teikti prašome užpildyti pateikiamą formą (pridedama). Tai sudarys galimybę susitikimo metu apsvarstyti konkrečius pasiūlymus ir ieškoti būdų juos įgyvendinti. Užpildytą formą prašome atsiųsti elektroniniu paštu g.cesonis@cpva.lt  arba pateikti susitikimo metu.

Informacija apie rengiamą strategiją

„Tauragė+“ funkcinės zonos plėtros strategija rengiama siekiant nustatyti Tauragės regiono savivaldybėms svarbius bendrus probleminius klausimus, paskatinti savivaldybes veikti drauge, kartu su socialiniais partneriais ir bendruomenių atstovais ieškoti bendrų regionui ar jo daliai sprendinių, efektyviau pritraukti investicijas ir teikti viešąsias paslaugas.

Funkcinės zonos strategijos parengimas yra bandomoji iniciatyva, kurią inicijavo Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija, Vidaus reikalų ministerija, Finansų ministerija ir Centrinė projektų valdymo agentūra kartu su Tauragės apskrities savivaldybėmis. Numatoma, kad bandomųjų iniciatyvų projektams greta kitų finansavimo šaltinių bus skirtas valstybės biudžeto ir Europos Sąjungos investicijų finansavimas.

 
Atgal   Spausdinti