Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-07-14 -
GERINAMOS PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE

Siekiant gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą, priimti sprendimai dėl pirminės sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimo savivaldybėje.

Savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius teigia, kad sveikatos priežiūros paslaugų kokybės gerinimas, racionalus sveikatos lėšų panaudojimas yra viena iš prioritetinių sričių, todėl pastaruoju metu buvo priimti tam tikri sprendimai buvusiai situacijai gerinti. Atsižvelgiant į gyventojų nuomonę ir prašymus dėl sveikatos priežiūros kokybės Natkiškių seniūnijoje, nuspręsta imtis veiksmų situacijai pakeisti.


Todėl šių metų liepos 7 dieną, atsižvelgiant į VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ stebėtojų tarybos rekomendacijas, Administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A1-590 patvirtinta nauja VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“ struktūra bei priimtas sprendimas skelbti konkursą sveikatos paslaugų teikėjams Natkiškiuose esančioms patalpoms užimti. Kaip teigia Administracijos direktorius Virginijus Komskis, konkursas dėl paslaugų teikimo Natkiškiuose bus skelbiamas artimiausiu metu.

Optimizuojant sveikatos sistemos tinklą ir siekiant racionalios pertvarkos buvo priimtas sprendimas dėl Šilgaliuose esančio medicinos punkto tolimesnės veiklos. Dėl itin mažo pacientų skaičiaus priimtas sprendimas uždaryti šį medicinos punktą, kuris ir taip savo veiklą vykdė tik dalį dienos. Nepaisant to, kad punkto nebeliks, paslaugos turės pasiekti gyventojus, todėl bus ieškoma kitų galimybių ir alternatyvų tam, kad būtų užtikrintas gyventojų aptarnavimas. Vienas iš galimų variantų – mobilios medicininės paslaugos, kurios yra sėkmingai taikomos kitose savivaldybėse.

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti