Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


COVID 19


SVARBU! AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO


DAUGIAU DARBUOTOJŲ PRIVALĖS TESTUOTIS DĖL COVID-19 

Vyriausybė pritarė nuo liepos 26 dienos praplėsti sąrašą sričių, kuriose leidžiama dirbti tik pasitikrinus dėl COVID-19.Numatytas veiklas vykdantys darbuotojai, turintys nuolatinį tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis, privalės periodiškai tikrintis, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija.

Darbai ir veiklos, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, periodiškai besitikrinantiems, ar neserga COVD-19 :

 • asmens sveikatos priežiūros paslaugos ir veikla;
 • socialinės paslaugos ir veikla;
 • švietimo paslaugos ir veikla;
 • krovinių tarptautinio vežimo veikla;
 • viešojo transporto ir keleivių vežimo veikla;
 • laisvalaikio ir (ar) pramogų, kultūros, meno paslaugų teikimo veikla (renginių organizavimas ir lankytojų aptarnavimas);
 • viešojo maitinimo paslaugų teikimo veikla;
 • mažmeninės prekybos srityje dirbančių darbuotojų darbas;
 • viešojo administravimo subjektų veikla;
 • profesinė karo tarnyba;
 • veikla, susijusi su masinio užsieniečių antplūdžio, dėl kurio paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, valdymu (nuolatinis tiesioginis kontaktas su šiais užsieniečiais).

Periodiniai sveikatos patikrinimai atliekami ne dažniau kaip kas 7 dienas ir ne rečiau kaip kas 10 dienų nuo paskutinio sveikatos patikrinimo, atsižvelgiant į užkrečiamosios ligos, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, epidemiologinius ypatumus. Darbuotojai, kurie privalo pasitikrinti, darbdaviui turi pateikti sveikatos patikrinimo rezultatus iš Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS).

Periodiniai sveikatos patikrinimai neatliekami asmenims, kuriems prieš mažiau nei 180 dienų buvo patvirtinta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) bei paskiepytiems COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina, jei po vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:

-        antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;

-        viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;

-        bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu.

Primename, kad periodiniai sveikatos patikrinimaiatliekami Pagėgių mobiliame COVID-19 tyrimų punkte. Užsiregistruoti tyrimui mobiliajame punkte galima interneto tinklalapyje 1808.lt arba paskambinus Karštosios linijos trumpuoju numeriu 1808.

KVIEČIAME GYVENTOJUS PASISKIEPYTI NUO COVID-19 LIGOS BE IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS 

 

INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS

 

Registruokitės vakcinai čia: https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine, taip pat registruotis galima trumpuoju Karštosios linijos telefono numeriu - 1808.  

Kaip užsiregistruoti galite matyti vaizdinėje medžiagoje - https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk&t=8s  

KĄ TURĖČIAU ŽINOTI APIE VAKCINACIJĄ? Spauskite čia.

75 metų ir vyresniems senjorams - 100 eurų vienkartinės išmokos

  PROFILAKTINIAI TYRIMAI DĖL COVID-19 LIGOS

Informuojame, kad nuo š.m. gegužės 24 d. pradedamas taikyti Galimybių pasas, suteikiantis galimybę asmenims pasinaudoti švelnesnėmis karantino režimo sąlygomis. Profilaktiniai COVID-19 ligos tyrimai Galimybių pasui atliekami greitaisiais antigenų testais, kurie galios 24 val. (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento). Daugiau informacijos čia. 

REKOMENDACIJOS GYVENTOJAMS DĖL COVID-19 LIGOS PREVENCINIŲ PRIEMONIŲ

Sveikatos apsaugos ministerija yra parengusi rekomendacijas gyventojams dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencinių priemonių. Rekomendacijos skirtos ir asmenims, turintiems didesnę riziką sirgti sunkiai, ir paskelbtos Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje: https://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/2020-06-16_rekomendacijos_gyventojams.pdf.

Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje taip pat skelbiami konkretūs medikų patarimai asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis: https://sam.lrv.lt/lt/news/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma/koronavirusas/informacija-visuomenei/rekomendacijos.

Rekomendacijas darbdaviams kaip apsaugoti riziką susirgti COVID-19 liga patiriančius asmenis nuo užsikrėtimo darbo metu yra parengusi ir savo interneto svetainėje paskelbusi Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos:  https://www.vdi.lt/AtmUploads/Darbdaviams.pdf.

Reguliariai atnaujinama aktuali ir prevencinė informacija apie koronavirusą skelbiama LR sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje:

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas ir www.koronastop.lt.

COVID-19 statistika – oficiali ir realiu laiku: https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries/index.html?appid=79255eaa219140dfa65c01ae95ed143b.

REKOMENDUOJAMA LAIKYTIS STANDARTINIŲ LIGOS PLITIMĄ MAŽINANČIŲ PRIEMONIŲ:

 • dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;
 • neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
 • laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);
 • vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys;
 • viešose vietose (uždarose patalpose) dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAI, spauskite čia.

KOKS GYDYMAS APMOKAMAS SERGANTIEMS IR PERSIRGUSIEMS COVID-19? Spauskite čia.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ KORONA STOP LT, spauskite čia.


 SVARBŪS KONTAKTAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS

 

 

DĖL TRANSPORTO PRIEMONĖS PASKYRIMO UŽTIKRINANT COVID – 19 LIGOS PLITIMO STABDYMĄ

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. V-2811 „Dėl COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergančių asmenų pervežimo“, kuris įsigaliojo 2020 m. gruodžio 7 d., Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis pavedė užtikrinti asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurie išrašomi iš stacionarinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų (toliau - ASPĮ) tęsti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gydymo ambulatoriškai, transportavimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu tokie asmenys neturi galimybės grįžti nuosavu ar artimųjų transportu.

Primename, kad 2020 m. lapkričio 3 d. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius – Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas paskelbė įsakymą Nr. A1-980 ,,Dėl transporto priemonės paskyrimo užtikrinant COVID – 19 ligos plitimo stabdymą", kuriuo paskyrė transporto priemonę ir vairuotoją, pacientų, kuriems būtina atlikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratorinį tyrimą, tačiau negalinčių atvykti į mobilų punktą savo transportu, atvežimui į mobilų punktą ir parvežimui iš jo.

Gyventojai, kurie neturi galimybės pasinaudoti nuosavu ar artimųjų transportu, aukščiau nurodytais atvejais, dėl transporto paslaugų gali kreiptis, į kontaktinį asmenį, atsakingą už šios paslaugos organizavimą. Kontaktinis asmuo - Bronislovas Budvytis, Pagėgių savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas, tel. nr. +370 699 15003.

 

---

 Informacija atnaujinta: 2021-10-25