Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


COVID 19


SVARBU! AKTUALI INFORMACIJA DĖL KORONAVIRUSO

KARANTINAS VISOJE LIETUVOJE!

Vyriausybės nutarimu karantino režimo trukmė - nuo 2020 m. lapkričio 7 d. 00:00 val. iki 2021 m. birželio 30 d. 24:00 val.

 

INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS

 

Registruokitės vakcinai čia: https://vakcina.myhybridlab.com/selfregister/vaccine, taip pat registruotis galima trumpuoju Karštosios linijos telefono numeriu - 1808.  

Kaip užsiregistruoti galite matyti vaizdinėje medžiagoje - https://www.youtube.com/watch?v=TSNkUL0Mzuk&t=8s  

KĄ TURĖČIAU ŽINOTI APIE VAKCINACIJĄ? Spauskite čia.

  PROFILAKTINIAI TYRIMAI DĖL COVID-19 LIGOS

Informuojame, kad nuo š.m. gegužės 24 d. pradedamas taikyti Galimybių pasas, suteikiantis galimybę asmenims pasinaudoti švelnesnėmis karantino režimo sąlygomis. Profilaktiniai COVID-19 ligos tyrimai Galimybių pasui atliekami greitaisiais antigenų testais, kurie galios 24 val. (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento). Daugiau informacijos čia.

PRADEDAMAS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ TESTAVIMAS

Pagėgių savivaldybės administracija informuoja, kad nuo kitos savaitės Pagėgių savivaldybės mokyklose keisis pradinukų ugdymo procesas. Ugdymas 5-11 klasių mokiniams nesikeičia – mokymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu. 

Pagėgių savivaldybėje padidėjus koronaviruso infekcijos sergamumui įsigalioja reikalavimas pradinukus testuoti dėl COVID-19 ligos. Kontaktiniu būdu besimokantys pradinukai kas 3–4 dienas bus testuojami greitaisiais SARS-CoV-2 antigeno testais. Tyrimo procedūra nesukelia diskomforto, o mėginius galės pasiimti ir patys mokiniai ar mokytojai prieš tai apmokyti ar prižiūrimi asmens sveikatos priežiūros specialisto. Nesutinkantys testuotis mokiniai mokysis nuotoliniu būdu. 

Siekiant užkirsti kelią COVID – 19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimui Pagėgių savivaldybėje, pasirašytas Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus – Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo 2021 m. gegužės 24 d. įsakymas Nr. A1-510 „Dėl mokinių, kuriems buvo paskirta saviizoliacija, grįžimo į kontaktinį ugdymą“, numatantis, kad mokiniai, kuriems Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) buvo paskyręs izoliaciją, į kontaktinį ugdymą gali grįžti tik gavus neigiamą COVID-19 ligos tyrimo rezultatą. 

REKOMENDACIJOS GYVENTOJAMS DĖL COVID-19 LIGOS PREVENCINIŲ PRIEMONIŲ

Sveikatos apsaugos ministerija yra parengusi rekomendacijas gyventojams dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencinių priemonių. Rekomendacijos skirtos ir asmenims, turintiems didesnę riziką sirgti sunkiai, ir paskelbtos Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje: https://sam.lrv.lt/uploads/sam/documents/files/2020-06-16_rekomendacijos_gyventojams.pdf.

Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje taip pat skelbiami konkretūs medikų patarimai asmenims, sergantiems lėtinėmis ligomis: https://sam.lrv.lt/lt/news/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma/koronavirusas/informacija-visuomenei/rekomendacijos.

Rekomendacijas darbdaviams kaip apsaugoti riziką susirgti COVID-19 liga patiriančius asmenis nuo užsikrėtimo darbo metu yra parengusi ir savo interneto svetainėje paskelbusi Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos:  https://www.vdi.lt/AtmUploads/Darbdaviams.pdf.

Reguliariai atnaujinama aktuali ir prevencinė informacija apie koronavirusą skelbiama LR sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje:

http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas ir www.koronastop.lt.

COVID-19 statistika – oficiali ir realiu laiku: https://osp.maps.arcgis.com/apps/MapSeries/index.html?appid=79255eaa219140dfa65c01ae95ed143b.

REKOMENDUOJAMA LAIKYTIS STANDARTINIŲ LIGOS PLITIMĄ MAŽINANČIŲ PRIEMONIŲ:

  • dažnai plauti rankas su šiltu vandeniu ir muilu;
  • neliesti rankomis veido ir akių, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo (kosėti ar čiaudėti prisidengus vienkartine servetėle arba į sulenktos alkūnės vidinę pusę);
  • laikytis saugaus maisto ruošimo (ypač naudojant termiškai neapdorotą mėsą, kiaušinius);
  • vengti artimo sąlyčio su visais, kam yra pasireiškę kvėpavimo takų ligos simptomai, pavyzdžiui, kosulys, čiaudulys;
  • viešose vietose (uždarose patalpose) dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

LR SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJOS OPERACIJŲ VADOVO SPRENDIMAI, spauskite čia.

KOKS GYDYMAS APMOKAMAS SERGANTIEMS IR PERSIRGUSIEMS COVID-19? Spauskite čia.

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ KORONA STOP LT, spauskite čia.


 SVARBŪS KONTAKTAI PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS

 

 

  INFORMACIJA DĖL MOBILAUS TYRIMŲ PUNKTO DARBO GRAFIKO

Pagėgių mobilus tyrimų punktas dirba pirmadieniais ir trečiadieniais. Užsiregistruoti tyrimui mobiliajame punkte galima užpildžius specialią anketą interneto tinklalapyje 1808.lt arba paskambinus Karštosios linijos trumpuoju numeriu 1808.

Galimybių pasui atliekami greitaisiais antigenų testais, kurie galioja 24 val. (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento). Užsiregistruoti tyrimui galima interneto tinklalapyje 1808.lt  arba paskambinus Karštosios linijos trumpuoju numeriu 1808.

Tyrimų atlikimo vieta:           

  • Pirmadieniais, trečiadieniais – Pagėgių savivaldybės mobilus COVID-19 tyrimų punktas;
  • Kitomis darbo dienomis – Pagėgių savivaldybės VšĮ „Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras“.

DĖL TRANSPORTO PRIEMONĖS PASKYRIMO UŽTIKRINANT COVID – 19 LIGOS PLITIMO STABDYMĄ

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. gruodžio 4 d. sprendimu Nr. V-2811 „Dėl COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergančių asmenų pervežimo“, kuris įsigaliojo 2020 m. gruodžio 7 d., Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Komskis pavedė užtikrinti asmenų, sergančių COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kurie išrašomi iš stacionarinių asmens sveikatos priežiūros įstaigų (toliau - ASPĮ) tęsti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gydymo ambulatoriškai, transportavimą į šių asmenų namus ar kitą gyvenamąją vietą, jeigu tokie asmenys neturi galimybės grįžti nuosavu ar artimųjų transportu.

Primename, kad 2020 m. lapkričio 3 d. Pagėgių savivaldybės administracijos direktorius – Pagėgių savivaldybės ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas paskelbė įsakymą Nr. A1-980 ,,Dėl transporto priemonės paskyrimo užtikrinant COVID – 19 ligos plitimo stabdymą", kuriuo paskyrė transporto priemonę ir vairuotoją, pacientų, kuriems būtina atlikti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) laboratorinį tyrimą, tačiau negalinčių atvykti į mobilų punktą savo transportu, atvežimui į mobilų punktą ir parvežimui iš jo.

Gyventojai, kurie neturi galimybės pasinaudoti nuosavu ar artimųjų transportu, aukščiau nurodytais atvejais, dėl transporto paslaugų gali kreiptis, į kontaktinį asmenį, atsakingą už šios paslaugos organizavimą. Kontaktinis asmuo - Bronislovas Budvytis, Pagėgių savivaldybės administracijos Turto ir ūkio skyriaus vedėjas, tel. nr. +370 699 15003.

 

---

 Informacija atnaujinta: 2021-05-27