Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2017-10-23 -
Spalio 19-oji – į Bitėnus sugrįžusio šviesuolio Vydūno pagerbimo diena

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis vakar (spalio 19 d.) vyko pagerbti ir paminėti prieš dvidešimt šešerius metus į Bitėnus iš Detmoldo (Vokietija) grįžusio Lietuvos ir viso pasaulio šviesuolio Vydūno.


 

Kaip atminimo minutėje kalbėjo Meras, šio žmogaus atminimas, jo idėjos gyvos ir vis labiau svarbios pasauliui. Jo atminimas Pagėgių krašte puoselėjamas ir gerbiamas gražaus bendradarbiavimo su Vydūno draugija pavidalu. Savivaldybės administracija visokeriopai prisideda prie tvarkybos bei įvairių kapinių priežiūros darbų.

Atminimo valandėlę vedusi Rambyno regioninio parko kultūrologė Giedrė Skipitienė pakvietė prisiminimais pasidalinti bitėniškę Birutę Žemgulienę, kuri dalyvavo Vydūno perlaidojime, mena tų dienų įvykius, prastą orą ir gausybę žmonių, kurių minia buvo neužmatoma. Simboliška, pasak B. Žemulienės, kad Vydūno sugrįžimas, kaip ir jo tautiškumo idėjos tuometėje Lietuvoje buvo sutiktos su euforija ir viltimi, kad tai geras ženklas atgimstančiai laisvai ir savarankiškai valstybei.

Pasibuvimas tęsėsi Rambyno regioninio parko salėje, kur sveikinimo kalbą ir tikslus įamžinti ir įprasminti Vydūną Tilžėje ir visame Karaliaučiaus krašte, kalbėjo Lietuvos konsulas Tilžėje Bronius Makauskas.

Susirinkusieji turėjo progą apžiūrėti puikią gobelenų parodą, kurią pristatė autorė tekstilininkė Irena Piliutytė. Dailininkė iš Mero rankų gavo atminimo dovaną, kurioje puikuojasi gražiausi Pagėgių lankytini objektai. 

Įstabių gobelenų, kuriuose puikuojasi Mažajai Lietuvai, lietuvybės, raštijos, tautos klestėjimo vardan dirbę šviesuoliai, fone susirinkusieji susėdo bendrai nuotraukai.

 

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

Nuotraukos Astos Andriulienės

 

 
Atgal   Spausdinti