Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-06-17 -
APTARTI VAKCINACIJOS IR BŪSIMOS SVEIKATOS APSAUGOS REFORMOS KLAUSIMAI

Š.m. birželio 17 dieną Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, kartu su visos šalies savivaldybių merais, dalyvavo nuotoliniame susitikime su LR Sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu. Susitikimo metu aptarta aktuali informacija dėl būsimų sveikatos apsaugos reformų bei gyventojų vakcinacijos klausimai.


Kalbant apie gyventojų vakcinaciją, svarbiausias klausimas buvo, kaip savivaldybės galėtų prisidėti skatinant gyventojus skiepytis. Pristatytos papildomos komunikacijos priemonės (automatinis skambutis kviečiant vakcinuotis, informaciniai renginiai bibliotekose, vaizdo kvietimai vakcinuotis ir kt.). Diskutuota dėl vakcinų priartinimo prie žmonių, numatytos galimybės plėsti mobilių vakcinavimo palapinių tinklą, plėsti mobilių komandų vykimo pas žmones į atokias vietoves tinklą, vakcinavimas be registracijos visoje Lietuvoje, vakcinų informacinis autobusas, keliaujantis per savivaldybes ir pan.

Sveikatos priežiūros įstaigų būsimos reformos esmė yra tai, kad sveikatos priežiūros paslaugų teikimas būtų įgyvendinamas regioniniu principu, tokiu būdu būtų skatinamas kokybiškesnių paslaugų teikimas. Taip pat, kaip viena iš reformos dalių, buvo pristatytas, šiuo metu svarstomas, Bendruomenės sveikatos centrų steigimo mažose savivaldybėse, klausimas.

 

 
Atgal   Spausdinti