Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-11-04 -
Baigiamajame tarptautinio vargonų muzikos festivalio „Vargonų muzika Vilkyškiuose – 2019“ koncerte skambėjo XVII a. pradžios klavyrinė muzika

Lapkričio 3 d., sekmadienį, Vilkyškių evangelikų  liuteronų bažnyčioje vyko pamaldos ir baigiamasis tarptautinio vargonų muzikos festivalio „Vargonų muzika Vilkyškiuose – 2019“ koncertas. Festivalis vyksta nuo 2009-ųjų, į kurį atvyksta vargonininkų, chorų ir ansamblių ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Vokietijos, Šveicarijos, Latvijos bei Estijos. Festivalis tapo tradicine bažnytinės ir pasaulietinės muzikos švente, trunkančia 3–5 mėnesius. Kaip teigia organizatoriai, Vilkyškių bažnyčios akustika yra tas akstinas, traukiantis koncertuoti įvairių stilių muzikus.


 Netradicines sekmadienio pamaldas laikė kunigas Mindaugas Kairys, pamaldų metu vyko XVII a. pradžios klavyrinės muzikos koncertas. Klavesinu grojo iš Bukarešto kilusi, klavesiną studijavusi Vokietijoje, šiuo metu gyvenanti Vilniuje, ansamblio „Morgaine“ įkūrėja, ryškiausia naujosios kartos klavesinistė Alina Rotaru.  Festivalio vargonininkas – svečias iš Vokietijos, Heidelbergo universiteto muzikos direktorius, profesorius Franz Wassermann. Apie senosios muzikos rankraščius pasakojo violininkas, violončelininkas, Vilniaus m. choro „Jauna muzika”, festivalio „Banchetto musicale” projektų vadovas Darius Stabinskas.

Renginys sukvietė miestelio, seniūnijos, savivaldybės gyventojus, svečius iš tolimesnių Lietuvos kampelių. Festivalyje taip pat dalyvavo LR Seimo narys Ričardas Juška ir Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius. Po renginio svečiai tarė sveikinimo žodžius ir įteikė gėlių puokštes organizatoriams ir atlikėjams. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius už puikų renginį dėkojo pagrindinei festivalio organizatorei  Laurai Matuzaitei-Kairienei, atlikėjai  Alinai Rotaru, vargonininkui Franz Wassermann, kunigui Mindaugui Kairiui ir visiems, prisidėjusiems prie šio festivalio, taip pat pasidžiaugė, kad jis vyksta būtent čia, Vilkyškiuose ir, kad nereikia toli keliauti ar vykti į užsienį tam, kad galėtume pasiklausyti profesionalių atlikėjų muzikos.

Festivalio organizatoriai: Asociacija „J.Bobrovskio draugija“, Vilkyškių evangelikų liuteronų parapija, Lietuvos evangelikų liuteronų bažnytinės muzikos sandrauga.

Koncerto rėmėjai: Pagėgių savivaldybės administracija, AB „Vilkyškių pieninė“, Lietuvos kultūros taryba. Informaciniai rėmėjai: „Tauragės kurjeris“, „ Tauragės radijas“, „Šilainės kraštas“.

Po koncerto tradiciškai festivalio dalyviai šnekučiavosi prie kavos ir vaišių stalo parapijos namuose.

 

 

 

  

 

  

 

 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 

 
Atgal   Spausdinti