Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-12-21 -
Renginių ciklas ,,Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis

Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokykla  kasmet visus kviečia į Kalėdinių renginių ciklą ,,Pasaulis šaunus, o tu dar šaunesnis‘‘. Šio ciklo tikslas – įvertinti ir  įsivertinti kas ir kaip  nuveikta per pusmetį, todėl mokykloje aidi muzikos mokinių koncertai ir naujais darbais pasipuošia dailės klasių sienos.


 Gruodžio 18 d.  į Kalėdinį koncertą – atsiskaitymą Pagėgių Kultūros centro salėje pakvietė chorinio dainavimo, akordeono ir varinių pučiamųjų instrumentų klasės mokiniai. Jaunieji muzikantai įvertinti ne tik pažymiais, bet ir nominacijomis. Nominaciją ,,Metų debiutas‘‘  gavo visi mokiniai, kuriems šis koncertas buvo pirmasis. Nominacija ,, Metų pažanga‘‘ atiteko Gabijai Gudaitytei, Julijai Paleckytei ir Darijai Šegždaitei, ,,Muzikaliausias atlikėjas‘‘ – Eimantui Lukošiui, Lukui Petkevičiui, Evitai Pilkionytei, Elingai Montvilaitei ir  Beatričei Mickutei, „Artistiškiausias atlikėjas‘‘ – Matui Sragauskui, Rokui Kondrotui, Gabijai Račkauskaitei.

Gruodžio 19 d. mokykloje vyko chorinio dainavimo klasės mokinių antrojo instrumento - fortepijono  mokinių koncertas. ,,Metų debiuto‘‘ nominacijas gavo trys mokinės, kurios groti mokosi pirmus metus. Nominacija ,,Metų pažanga‘‘ atiteko Darijai Šegždaitei, o „Muzikaliausias atlikėjas“ - Liepai Rukštelytei, Beatričei Mickutei ir Anetai Pociūtei.

Tą pačią dieną dailės skyriaus mokiniai ir jų mokytojos surengė I pusmečio darbų parodą – peržiūrą. Koridoriuose eksponuoti piešiniai, klasėse - keramikos darbai. Apdovanoti respublikinių piešinių ir plakato konkursų laureatai – Augustas Reikertas ir Benas Mišeikis. Visi pirmokai gavo „Metų debiuto“ nominacijas. Piešinių parodą dailės klasėse galima aplankyti iki pavasario peržiūros.

Gruodžio 20 d. vyko fortepijono klasės mokinių koncertas. Nominacija ,,Muzikaliausias atlikėjas‘‘ atiteko Ugnei Garmutei ir Lėjai Degutytei. Nominacija ,,Metų pažanga‘‘  buvo apdovanotos  Ugnė Vidraitė ir Vytautė Mikašauskaitė. Keturiems pirmus metus besimokantiems mokiniams buvo įteiktos ,,Metų debiutas“ nominacijos.

Visiems šauniems vaikams buvo įteiktos saldžios Kalėdų Senio dovanos.

 

Meno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti