Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-09-18 -
Pagėgiškių užaugintame Šimtmečio menų sode užderėjo ypatingi vaisiai

Jau tapo tradicija, kad antrąjį rugsėjo savaitgalį, šventiškame šurmulyje paskęsta žalieji Pagėgiai. Šventę pradėjęs lietus nesugadino nei noro švęsti, nei linksmiems būti.

Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis, administracijos direktorė Dainora Butvydienė, pavaduotojas Alvidas Einikis priėmė gausias šventės svečių delegacijas iš miestų partnerių – Ilavos (Lenkija), Sovetsko (Rusijos Federacija), Bad Iburgo (Vokietija). Delegacijoms pasiūlytos ir kitos viešnagės veiklos, tačiau svečiai mielai dalyvavo ir naujosios miesto turgavietės atidaryme, ir šventinį žingsnį diktuojančio šilutiškių orkestro lydimoje itin gausioje šventinėje eisenoje, klausėsi įvairių meno kolektyvų dainų, kartu su miestelėnais džiaugėsi šokėjų iš Pagėgių, Šilalės ir Tauragės trankiu šokiu.


 

Dar penktadienį iš įvairių žolynų ir žiedų nupinti floristiniai kilimai tarsi dėlionė sudėjo šventą žodį Lietuva, kuris ir tapo pagrindiniu leitmotyvu visų šventės svečių sveikinimo kalbose.

Šventės atidaryme miesto gyventojai ir svečiai Mero asmenyje be jau minėtų užsienio svečių oficialių delegacijų sveikinimų, priėmė sveikinimus iš Lietuvos Respublikos Seimo narių: Ričardo Juškos, Alfredo Nausėdos, Petro Gražulio, pasidžiaugta kaimynų - Tauragės, Šilutės, Šilalės rajonų savivaldybių merų - Sigito Mičiulio, Vytauto Laurinaičio, Jono Gudausko sveikinimo kalbomis ir atminimo dovanomis. Sveikinančiųjų ir nuoširdžius linkėjimus Pagėgių krašto žmonėms išsakiusiųjų gretose buvo Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotojo pėstininkų bataliono vadas Andrius Jagminas, Tauragės policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vygandas Mylimas, Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Pagėgių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Alvydas Mikašauskas, Pagėgių parapijos Švento Kryžiaus bažnyčios kunigas Kazys Žutautas. Atskiru kvietimu miestelėnus pasveikino miesto šeimininkai atsakingi ir vykdantys miesto ir savivaldybės ūkinius, projektinius ir priežiūros darbus – Administracijos direktorė Dainora Butvydienė ir seniūnas Dainius Maciukevičius.

Visi kalbėjusieji linkėjo smagios šventės, gražios ateities, klestėjimo, miesto gražėjimo ir laimingų žmonių.

Susirinkusiuosius džiugino šventinė prekyba, gražūs stilizuoto Šimtmečio menų sodo medžiai – puošnūs kiemeliai ir nuo jų nubirę spalvingi meno vaisiai – kapelijų muzika, žavūs romansai ir skambios dainos, smagūs šokiai. Mažuosius šventės dalyvius išradingai globojo darbščiosios bibliotekininkės ir jų organizuojamas smagių veiklų kiemelis. Šventėje liko vietos tautodailės meistrams ir tais pačiais – meno vaisiais - savo rankomis čia pat vietoje kuriamais gražiais dirbiniais dalijosi kūrybingos pagėgiškės. Labiausiai savo apranga ar veikla atitikę renginio temą, kaip kasmet, pelnė Mero Virginijaus Komskio specialųjį prizą Krištolinį obuolį. Iš Mero rankų specialias padėkas ir Lietuvos Nacionalinio kultūros centro įsteigtus medalius gavo visi meno kolektyvų vadovai, išvežę savo kolektyvus į Šimtmečio dainų šventę „Vardan tos...“

Vyresnieji gyventojai atsimena ir visada noriai stebi bei palaiko arba patys dalyvauja  tradiciniame bėgime „Mikytai – Pagėgiai, 2018“. Šiemet norinčių būtent taip aktyviai pradėti šventę susirinko per 100 dalyvių. Absoliučiu bėgimo nugalėtoju, jau tradiciškai tapęs Karolis Gečas šią pergalę skiria Lietuvai ir Pagėgiams, o čia bėgti ir jam ir jo tėčiui esą garbės reikalas. Krepšininkai rungėsi turnyre Mero taurei laimėti, smagias emocijas dovanojo naujovė – zorbingo futbolas, sutraukęs ir smalsuolius ir norinčius dalyvauti.

Prapliupęs lietus nesutrukdė klausytis koncertų, stebėti spalvingą muzikinį fontaną ir sulaukti puošnių fejerverkų.

Nuotraukos iš renginio

 

Vyriausioji specialistė kultūrai

Ingrida Jokšienė

Nuotraukos I. Jokšienės ir V. Armono

 
Atgal   Spausdinti