Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-11-15 -
Pagėgių Vydūno bibliotekoje – interaktyvios varžytuvės „Atrask žinių lobyną!

Lapkričio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka organizavo interaktyvias varžytuves „Atrask žinių lobyną!“, skirtas Pasaulinei mokslo dienai taikai ir vystymuisi paminėti. Rytmetyje svečiavosi Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinės mokyklos 2 klasės mokiniai kartu su mokytoja Lina Rimkuviene.


 

Pasiskirstę į keturias komandas, interaktyvaus edukacinio renginio dalyviai varžėsi, kuri komanda yra pati gudriausia ir greičiausia. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos interaktyviajame ekrane pateiktus įvairių mokomųjų dalykų kompleksą atspindintį galvosūkius ir užduotis vaikai sprendė žaismingai bei įdomiai rankutėmis liesdami išmanųjį ekraną. Žaisdami virtualų edukacinį žaidimą „Frepy“, mokiniai gilino lietuvių kalbos gramatines žinias bei skaitymo įgūdžius, turtino žodyną ir tobulino pažinimo procesą, taip pagerindami mokymosi rezultatus.

„Frepy“ žaidimo planetoje renginio dalyviai stengėsi pakeliauti ir sužaisti visus 24 žaidimus, kurių metu dėliotos įvairios muzikinės bei vaizdinės raidžių dėlionės, spręsti skiemenų jungimo galvosūkiai, grupuoti įvairūs gyvūnai, valgomi ir nevalgomi daiktai bei kt.

Virtualios edukacijos pabaigoje nuspręsta, kad visi dalyviai buvo be galo smalsūs, judrūs bei išmintingi, tad bibliotekoje nugalėjo draugystė ir kiekvienam iš jų įteiktos simbolinės dovanėlės.

 

 

Liudmila Fetingienė

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos

                                        Vaikų literatūros skyriaus vedėja

Nuotraukų autorė Asta Andrulienė

 
Atgal   Spausdinti