Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-07-20 -
Daugiau darbuotojų privalės testuotis dėl COVID-19

Vyriausybė pritarė nuo liepos 26 dienos praplėsti sąrašą sričių, kuriose leidžiama dirbti tik pasitikrinus dėl COVID-19. Numatytas veiklas vykdantys darbuotojai, turintys nuolatinį tiesioginį kontaktą su kitais asmenimis, privalės periodiškai tikrintis, ar neserga užkrečiamąja liga, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija.

 


Darbai ir veiklos, kuriose leidžiama dirbti darbuotojams, periodiškai besitikrinantiems, ar neserga COVD-19 :

 • asmens sveikatos priežiūros paslaugos ir veikla;
 • socialinės paslaugos ir veikla;
 • švietimo paslaugos ir veikla;
 • krovinių tarptautinio vežimo veikla;
 • viešojo transporto ir keleivių vežimo veikla;
 • laisvalaikio ir (ar) pramogų, kultūros, meno paslaugų teikimo veikla (renginių organizavimas ir lankytojų aptarnavimas);
 • viešojo maitinimo paslaugų teikimo veikla;
 • mažmeninės prekybos srityje dirbančių darbuotojų darbas;
 • viešojo administravimo subjektų veikla;
 • profesinė karo tarnyba;
 • veikla, susijusi su masinio užsieniečių antplūdžio, dėl kurio paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, valdymu (nuolatinis tiesioginis kontaktas su šiais užsieniečiais).

Periodiniai sveikatos patikrinimai atliekami ne dažniau kaip kas 7 dienas ir ne rečiau kaip kas 10 dienų nuo paskutinio sveikatos patikrinimo, atsižvelgiant į užkrečiamosios ligos, dėl kurios yra paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija, epidemiologinius ypatumus. Darbuotojai, kurie privalo pasitikrinti, darbdaviui turi pateikti sveikatos patikrinimo rezultatus iš Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinės sistemos (ESPBI IS).

Periodiniai sveikatos patikrinimai neatliekami asmenims, kuriems prieš mažiau nei 180 dienų buvo patvirtinta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) bei paskiepytiems COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina, jei po vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:

-        antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;

-        viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;

-        bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu.

Primename, kad periodiniai sveikatos patikrinimaiatliekami Pagėgių mobiliame COVID-19 tyrimų punkte. Užsiregistruoti tyrimui mobiliajame punkte galima interneto tinklalapyje 1808.lt arba paskambinus Karštosios linijos trumpuoju numeriu 1808.

 
Atgal   Spausdinti