Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2020-01-13 -
Pagėgiuose pagerbtas žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimas

Aštuntą valandą ryto dešimčiai minučių languose uždegę vienybės ir atminimo žvakutes, 09.00 val. pagėgiškiai akimirkai sustojo ir savo pagarbą atidavė už laisvą Lietuvą kovojusiems ir savo gyvybes paaukojusiems Tautos didvyriams – tylos minute, rankose laikydami Lietuvos trispalves, pagerbė žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą. Didvyriams atminti taip pat gaudė Pagėgių Šv. Kryžiaus bažnyčios varpai, skambėjo dainos apie tėvynę, jos laisvę. Parke „pražydo“ neužmirštuolės, tarp jų pleveno trispalvės.


Renginyje dalyvavęs Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius prisiminė skaudžius 1991-ųjų metų įvykius ir linkėjo, kad netektų jų pakartoti, saugoti savo tautos laisvę, būti vieningais ir susitelkusiais.

Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Kazys Žutautas kalbėjo apie vienybę, bendrystę, linkėjo, kad prisimintume ir suvoktume, kad kraujas pralietas už mūsų visų laisvę, už mūsų šiandieninį laisvės skrydį.

Patriotinė dvasia suvienijo pagėgiškius – renginyje dalyvavo savivaldybės vadovai, seniūnai, mokyklų mokiniai, mokytojai, savivaldybės įstaigų darbuotojai, organizacijų atstovai, senjorai, Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas.  Žuvusiųjų atminimą pagerbė jaunieji šauliai.

  

  


 

Inga Kuzmarskienė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti