Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-07-30 -
Pagėgių savivaldybėje – sveikatos apsaugos ministro viešnagė


Ketvirtadienį su darbo vizitu Pagėgių savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.


Prieš tai susitikęs su Šilutės, Tauragės rajono savivaldybių vadovais bei medicinos įstaigų vadovais, atvykęs į Pagėgius ministras savivaldybėje diskutavo su meru Vaidu Bendaravičiumi, administracijos direktoriumi Virginijumi Komskiu, Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Laima Lukošiene, savivaldybės gydytoja Kristina Tutliene, mero patarėjomis Inga Kuzmarskiene ir Lina Karnauskiene.

Pagrindinė susitikimo tema – gyventojų vakcinacija ir kova su COVID-19 beišios ligos atmainomis. Pasak ministro A.Dulkio, šiuo metu daugiausiai susirgimų fiksuojama tose amžiaus grupėse, kuriose vakcinacijos tempai yra lėčiausi. Tai yra 30-50 metų amžiaus žmonės. Ligoninėse dėl šio viruso taip pat daugiausiai guli asmenys iki 50 m. amžiaus. Kol ši amžiaus grupė neskuba vakcinuotis, „delta“ koronaviruso atmaina užsikrečia vis daugiau žmonių. Todėl labai svarbu, kad kuo daugiau gyventojų būtų apskiepyti.

Savivaldybės meras V.Bendaravičius informavo ministrą apie šią savaitę suaktyvėjusį gyventojų skiepijimosi tempą. Vien antradienį „Kraujo centro“ padedant Pagėgių Caritas centro darbuotojoms organizuotoje skiepijimo akcijoje buvo paskiepyti beveik pusantro šimto pagėgiškių. Viso „Janssen“ vakcina tą dieną paskiepyta 280 žmonių.Žmonės atvyko iš įvairių šalies vietų.

Diskutuota apie medikų, personalo trūkumą. Pasak mero, dabar Pagėgių PSPC keturių slaugytojų komanda atlieka vakcinacijos, mobilaus punkto, mobilios brigados, karščiavimo klinikos ir kitas su COVID-19 susijusias funkcijas. Tai didžiulis krūvis. Ministras A.Dulkys atskleidė, kad šiuo metu ministerija ruošia didžiulį projektą, kurį įgyvendinus panašios problemos turėtų būti išspręstos. A.Dulkys paragino aktyviai dalyvauti ministerijoje vykstančiose diskusijose dėl šio projekto.

 

Pagėgių savivaldybės informacija

 

 
Atgal   Spausdinti