Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-04-16 -
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Žukų filiale – kūrybinė-edukacinė popietė „100-as žiedelių bibliotekos kiemeliui“

Skatinant Žukų kaimo bendruomenės narių vienybę, patriotiškumą, saugojant kultūros, kalbos bei paveldo vertybes, balandžio mėnesį Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Žukų filialas organizavo kūrybinę-edukacinę popietę „100-as žiedelių bibliotekos kiemeliui“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metams paminėti, kuriame dalyvavo būrys jaunųjų skaitytojų ir jų tėvelių.


 

Popietės metu jaunieji skaitytojai buvo supažindinti su novatoriška augalų sėjimo technika: gėlių sėklos sėtos į supresuotą durpę ir kokoso plaušą. Į kiaušinių dėklus (jie naudoti vietoj vazonėlių) pridėta durpių ir užpilta vandeniu. Mažieji renginio dalyviai džiūgavo turėdami galimybę pasėti jiems labiausiai patikusias gėles, kurias jie rinkosi iš didelės gausybės įvairiausių rūšių: surfinijų, rudbekijų, Valero sprigių, puikūnų, italinių levandų, kobėjos lipikių, šalavijų, kininių gvazdikų, verbenų, begonijų, petunijų ir kt. 100-o žiedų iniciatyva siekiama įkvėpti ir paskatinti jaunuosius skaitytojus savo rankelėmis kurti ateities Lietuvą, didžiuotis šalies teikiamomis galimybėmis, suvokti šios sukakties reikšmę bei šalies nueitą kelią.

Renginį vainikavo velykinių kiaušinių marginimas Lietuvos nacionalinės vėliavos spalvomis, pasitelkiant įvairias dekoravimo priemones. Pasidalinta šeimose puoselėjamomis velykinėmis tradicijomis ir degustuoti jau kiekvieno renginio gražia tradicija tapusio bibliotekininkės Virginijos Kanovienės ruošto lietuvių tradicinio stalo gardėsiai: naminė duona, sūris, velykiniai kepiniai ir kt. Svarbu paminėti, jog ši 100-o žiedų iniciatyva nėra baigtinė – Tarptautinės vaikų gynimo dienos rytą savo pasėtas ir sudaigintas gėles jaunieji bibliotekos lankytojai persodins į bibliotekos kiemelį. Tikimasi, jog skaitytojų pasėtos gėlės pasiųs, jei ne visam pasauliui, tai mums patiems, mūsų bendruomenei žinią apie žydinčią Lietuvą.

Donata Šaulytė
Pagėgių savivaldybės Žukų kaimo bendruomenės tarybos narė
ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos
anglų kalbos mokytoja-metodininkė

Renginio akimirkas fiksavo jaunasis fotografas Domas Kanovas

 
Atgal   Spausdinti