Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-12-13 -
UŽSIBAIGĖ SVEIKOS GYVENSENOS MOKYMŲ PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS 1 ETAPAS

Vakar, gruodžio 12 d.  Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje įvyko paskutiniai mokymai Pagėgių gyventojams tema "Kraujagyslių  ligų prevencija ir sveikos  mitybos reikšmė sveikai gyvensenai".  Mokymai buvo vykdomi , kaip viena iš veiklų,  regionų planavimo projekto „SVEIKOS GYVENSENOS SKATINIMAS PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE“. Projektas finansuojamas iš Pagėgių savivaldybės ir Europos socialinio fondo lėšų.


 

Į mokymus, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, susirinko įvairaus amžiaus ir socialinės padėties Pagėgiškiai.  Mokymuose Pagėgiuose dalyvavo 67  gyventojai,  o per visas tris mokymų dienas, kurie vyko ne tik Pagėgiuose bet ir Natkiškiuose, Šilgaliuose, Lumpėnupose, Žukuose, Vilkyškiuose dalyvavo 161 Pagėgių savivaldybės gyventojas.

 Mokymus vedė medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto docentė, Kauno klinikų bendrosios praktikos gydytoja,   Auksė Domeikienė.

Užsiėmimų metu daktarė aptarė širdies kraujagyslių ligų priežastis, kartu su mokymų dalyviais sudėliojo teisingo maitinimosi piramidę, mokinosi skaityti maisto produktų etiketes bei  kaip derinti, pasirinkti sau ir vaikams individuliai  sveikos mitybos principus, maisto produktus.  Dalyviai galėjo konsultuotis  asmeniškai .

Sekantis projekto mokymų etapas tiesiogiai susijęs su kraujagyslių ligų prevencija – fizinis aktyvumas numatomas pavasarį, kuriame prisijungs ir 2 kineziterapeutai bei bus pakviesta įžymių žmonių padėsiančių pravesti individualias ir  bendras mankštas. Visi užsiregistravę mokymuose dalyviai bus kviečiami dalyvauti šiuose tęstiniuose mokymuose.

Projekto vadovė Loreta Razutienė

 
Atgal   Spausdinti