Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-05-21 -
„Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos stažuotė į Prienus


Šių metų gegužės 17 d. Pagėgių „Lyderių laikas 3“  kūrybinė komanda vyko į stažuotę  Prienuose „Švietimo bendruomenės bendradarbiavimas: specialistų pagalba mokiniui, bendradarbiavimo kultūra ir pamokos organizavimo kaita“. Aplankėme Prienų švietimo pagalbos tarnybą, „Ąžuolo“ progimnaziją ir „Žiburio“ gimnaziją.

Prienų rajono savivaldybės  Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas pasakojo apie švietimo situaciją Prienų savivaldybėje bei savo patirtį „Lyderių laikas2“ projekte. Ypatingai mūsų komandos dėmesį prikaustė švietimo pagalbos tarnybos  socialinė pedagogė ekspertė Dalė Daiva Gasparavičiūtė, kuri kalbėjo apie frenologijos, fenotipologijos pritaikymą vaikų ugdyme. Apie šią sritį verta rimtai pasvarstyti, kadangi tai padėtų  pedagogams kokybiškiau bendrauti ne tik su mokiniais, bet ir su kolegomis. Noriai savo gerąja patirtimi pasidalino gimnazijos ir progimnazijos pedagogai. Daug buvo kalbama  apie ugdymo kokybės gerinimą tobulinant ugdymo procesą (pamoką), mokytojų kūrybiškumo ir lyderystės ugdymą, aktyviųjų mokymo(si) metodų taikymą, mokinių  (įsi)vertinimą.


 

Glaudžiai bendradarbiauja Švietimo skyrius su mokyklų vadovais, daug padeda kilus problemoms mokyklose. Miesto meras taip pat intensyviai domisi mokyklos gyvenimu. Tai stipri švietimo bendruomenė, kuri ne tik kalba, bet ir daug daro.

Esame labai dėkingi už šiltą priėmimą, gerus įspūdžius, vertingas žinias.  Tikimės, kad šis susitikimas turės tęstinumą.

 

\

 

Pagėgių „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narė
Vaida Pranskaitienė

 
Atgal   Spausdinti