PASLAUGOS

Informacijos rinkmenos

  • Įmonės, kurioms išduotos licencijos verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, galite rasti čia.

Viešosios paslaugos

Žingsniai, kaip gauti el. paslaugą?

Apsilankykite Elektroninių valdžios vartų portale adresu https://www.epaslaugos.lt/
– Į paieškos laukelį įveskite norimos užsisakyti paslaugos pavadinimo pradžią ir pasirinkite automatiškai pasiūlytą reikiamą paslaugą.
– Vykdykite nurodymus priklausomai nuo situacijos (pasirinkite  savivaldybę, spauskite mygtuką „Užsakyti“, prisijunkite su el. parašu ar el. bankininkyste, pildykite formą, jei reikia papildomų dokumentų nufotografuokite ar nuskenuokite juos, pasirašykite el. parašu, apmokėkite ir pateikite).
– Laukite paslaugos rezultato numatytu būdu.

El. paslaugai gauti galite naudotis vienu iš žemiau išvardintu el. parašo variantų.

Mobilusis el. parašas
– Nuvykite į savo mobiliojo ryšio operatoriaus („Omnitel“, „Bitė“, „Tele2“, „Teledema“) saloną ir įsigykite SIM kortelę, turinčią mobilaus parašo funkciją.  Įsidėję išduotą SIM kortelę galėsite pasirašyti el. parašu turint vien tik mobilų telefoną.
Daugiau informacijos rasite:
• Bitė – http://www.bite.lt/verslui/paslaugos/elektroninis-parasas
• Omnitel – http://www.omnitel.lt/eparasas
• Tele2 – http://tele2.lt/privatiems/ismaniosios-paslaugos/mobilusis-parasas
• Teledema – http://www.teledema.lt/papildomos-paslaugos/naudingos-asmenines-paslaugos

Pastaba! Su mobiliuoju el. parašu galėsite ne tik pasirašyti prašymus paslaugai suteikti, bet ir jungtis praktiškai į visų Lietuvos bankų el. bankininkystės sistemas (nebereikės turėti ir nešiotis slaptažodžių kortelės ar slaptažodžio generatoriaus).

Asmens tapatybės kortelė
Nuo 2009 metų Lietuvos Respublikos piliečiams išduodamos lustinės asmens tapatybės kortelės su elektroniniu parašu. Jei Jūsų asmens tapatybės kortelė išduota iki 2009 metų, naują asmens tapatybės kortelę galite užsisakyti artimiausioje Migracijos tarnyboje (http://www.migracija.lt) .
Daugiau informacijos adresu http://www.eid.lt
Pastaba! kad pasirašyti kortele reikės papildomai įsigyti lustinių kortelių skaitytuvą ir į kompiuterį įsidiegti specialią programinę įrangą.

El. parašas USB laikmenoje
VĮ Registrų centras išduoda el. parašus lustinėse kortelėse ir saugiose USB laikmenose.
Daugiau informacijos rasite:
• VĮ Registrų centras – https://www.elektroninis.lt
Pastaba! Jei norite pasirašyti kortele, reikia papildomai įsigyti lustinių kortelių skaitytuvą ir į kompiuterį įsidiegti specialią programinę įrangą; jei norite pasirašyti USB laikmena, reikia į kompiuterį įsidiegti specialią programinę įrangą.

Skip to content