Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras


Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-04-10 -
Vyko paskaita „Gydymas vaistingaisiais augalais“

Pagėgių savivaldybės  Vydūno viešojoje bibliotekoje bei Kentrių kaimo bendruomenės namuose  vyko paskaitos „Gydymas vaistingaisiais augalais“. Paskaitas organizavo Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Pagėgių savivaldybės administracija.

Paskaitas vedė farmakologas, liaudies medicinos ekspertas, Tibeto medicinos žinovas, LSMU lektorius farmakognostas Virgilijus Skirkevičius.


 Paskaitų metu lektorius dalijosi žiniomis apie sveiką gyvenseną, ligų prevenciją, mokė dalyvius, kaip natūraliomis priemonėmis įveikti ligas. „Labai svarbi, vos ne svarbiausia gydytojo ir vaistininko misija yra paraginti žmogų keistis, o ne vien tik išrašyti vaistų.“ – teigia V. Skirkevičius.     Anot vaistininko, žmogaus organizmas yra unikalus ir tobulas mechanizmas, kuris turi pakankamai vidinių išteklių, galinčių be pašalinės pagalbos palaikyti sveikatą netgi tada, kai jam padaroma didelė žala. Pažinti savo organizmą ir jo begalines galimybes, pažadinti savyje gyvenimo aistrą ir išmokti harmoningai sugyventi su gamta – tai svarbiausi žingsniai, kuriuos turi žengti kiekvienas žmogus, siekiantis kūno ir dvasios sveikatos, pasakojo V. Skirkevičius.

Užsiėmimų metu klausytojams buvo pateikta praktiškų patarimų sveikatos išsaugojimo klausimais. Supažindinti ne tik su vaistažolių teikiama galia, jų vartojimo abėcėle, bet buvo atkreiptas dėmesys į klausytojų dienos ritmą, maitinimosi rėžimą, taisyklingo kvėpavimo svarbą, minčių galią.

Dėkojame Šilutės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už bendradarbiavimą,  organizuojamus renginius ir vykdomas veiklas.

 

                                                   Informaciją parengė:
Pagėgių savivaldybės administracijos
Civilinės metrikacijos ir viešosios tvarkos skyriaus
vyriausioji specialistė sveikatai ir sanitarijai
Irena Levickienė

 
Atgal   Spausdinti