Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-09-09 -
Vyksta Projekto Nr LT-PL-3R-254 veiklos

Toliau vyksta projekto „Lietuvos-Lenkijos istorija iš trijų miestų perspektyvos“ veiklos, kurio tikslas – stiprinti bendradarbiavimą abipus sienos, tarp Pagėgių, Kėdainių (Lietuva) ir Punsko (Lenkija) skatinant bendrą kultūros ir gamtos paveldo išsaugojimą ir pritaikymą turizmui, siekiant didinti vietinių ir užsienio turistų skaičių LT-PL teritorijoje.

Kėdainių krašto muziejuje (projekto partneris Nr. 3) įvyko visų projekto partnerių darbinis susitikimas. Kadangi jau baigiasi antrasis finansinis periodas, aptartas veiklų įgyvendinimas, lėšų panaudojimas, projekto įgyvendinimo ypatumai. Aptartas biudžeto ir projekto įgyvendinimo laikotarpio keitimo būtinumas. Susipažinta su Kėdainių krašto muziejumi jo spręstinomis problemomis.


 Primename, kad rugpjūčio mėnesio pabaigoje (19-23 dienomis) Pagėgių savivaldybėje, UAB „Senasis Rambynas”  teritorijoje vyko projekto kūrybinės dirbtuvės  suaugusiems ir jaunimui, kuriose dalyvavo visų projekto partnerių Pagėgių, Punsko savivaldybių ir Kėdainių  krašto muziejaus  atstovai. Šios veiklos metu buvo parengtos 2 parodos: 18 jaunimo darbų ekspozicija ir 18 suaugusių darbų paroda.  Parodos buvo pristatytos dirbtuvių dalyviams ir Pagėgių savivaldybės vadovams. Tikimės, kad darbai bus eksponuojami ir miesto šventės metu ir džiugins ne vieno lankytojo akis ir prisidės prie šventės paįvairinimo.

Kūrybinių dirbtuvių dalyviai išvyko susižavėję ir su naujomis žiniomis apie nuostabią Mažają Lietuvą ir Pagėgių kraštą, džiaugėsi mūsų krašto žmonių šiltumu bei nuoširdumu ir toliau skleidžia informaciją apie neatrastą ir nepažintą Pagėgių kraštą savo draugams ir pažystamiems, kurie džiaugdamiesi gerais orais gausiai lanko mūsų įžymybes.

 

 

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus informacija

 
Atgal   Spausdinti