Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2019-06-13 -
Mokslo metų pabaigos šventė Pagėgių meno ir sporto mokykloje

2019 m. birželio 5 dieną Pagėgių savivaldybės Kultūros centre vyko Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos 2018/2019 mokslo metų pabaigos šventė.

Renginį pradėjo mokyklos  direktorė  Evelina  Norkienė, kuri pasveikino mokyklos bendruomenę su mokslo metų pabaiga  ir demonstruodama skaidres trumpai apžvelgė mokyklos veiklą. Direktorė džiaugėsi, kad mokykla auga mokinių skaičiumi – 2018/2019 m.m.  joje mokėsi 330 mokinių: 60 - muzikos, 44 - dailės ir  226 – sporto skyriuje.  Tai sudaro 40,1 % visų Pagėgių savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių. Buvo pasidžiaugta aukštais mokinių pasiekimais savivaldybės, respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose, gerais pažangumo, pamokų lankomumo bei baigiamųjų egzaminų išlaikymo rodikliais, ugdymo programų plėtra ir prieinamumu kaime gyvenantiems  ir besimokantiems  mokiniams, jau suremontuotomis naujomis mokyklos patalpomis bei  nupirkta įranga. Mokyklos vadovė  sakė, jog naujuosius mokslo metus mokykla turėtų pradėti naujose patalpose, jei bus nupirkti visi reikiami baldai ir įranga. Veiklos apžvalgos pabaigoje mokyklos direktorė  visą mokyklos bendruomenę pakvietė į fizinio aktyvumo  ir kūrybinę stovyklą ,,Delfinai‘‘ , kuri  vyks  birželio 25-26 d.  Mociškiuose.


 Pirmoji renginio dalis buvo skirta mokinių apdovanojimui mokyklos direktoriaus padėkos raštais  už labai gerą mokymąsi, pamokų lankymą, aktyvią koncertinę, konkursinę bei varžybinę veiklą, aukštus sportinius ir meninius pasiekimus. Buvo apdovanota 130  mokinių. Apdovanojimus puošė mokyklos muzikos skyriaus mokinių pasirodymai. Scenoje dainavo solistai – Kotryna Norkutė, Rokas Kondrotas ir  Gabija Sragauskaitė , vaikų vokalinis ansamblis bei  jaunių choras,  pianinu skambino Andrjas Jankauskaitė, grojo absolventė akordeonistė  Kamilė Freitakaitė bei  varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis. Scenos apačioje buvo demonstruojami dailės skyriaus absolventų baigiamieji darbai.

Antroji renginio dalis buvo skirta Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įteikimui.  Pirmiausiai pažymėjimai buvo įteikti  mokiniams, baigusiems pradinio ugdymo programas – 9 muzikos ir 2 dailės skyriaus mokiniams.  Absolventų šiemet mokykla išleido nedaug – pagrindinio išsilavinimo pažymėjimai buvo įteikti 3 dailės, 2 muzikos ir 2 sporto skyriaus mokiniams. Sveikinimo žodį visai mokyklos bendruomenei tarė Pagėgių savivaldybės mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė bei  švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė.  Į šventę taip pat buvo atvykusi administracijos direktorė Jūratė Mažutienė.  Absolventus  sveikino tėveliai, mokytojai bei gausus būrys draugų. Tai tampa gražia mokyklos tradicija.

Renginio  pabaigoje  mokyklos absolventai dėkojo savo mokytojams  ir mokyklai už suteiktas žinias, įgūdžius, patirtį bei malonias akimirkas. Mokyklos direktorė linkėjo mokiniams nenustoti mokytis, nes žinios –tai investcija, kuri visada duoda grąžos, kurti santykius su įdomiais žmonėmis ir  niekada negalvoti apie pinigus, o daryti tai, kad patinka. Šventė baigėsi bendra visų nuotrauka.

 

  

                                                                     

                                                         Pagėgių savivaldybėsmeno ir sporto mokyklos informacija

 
Atgal   Spausdinti