Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-01-07 -
Už darbą, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu, premijomis paskatinti socialiniai darbuotojai ir medikai

2020 m. kovo pradžioje šalyje paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją dėl viruso COVID-19 plitimo ir įvedus visuotinį karantiną, viena iš veiksmingiausių priemonių stabdančių viruso plitimą buvo nuotolinio darbo organizavimas. Daugelis šalies įstaigų, įmonių ir organizacijų prisitaikė prie susiklosčiusios situacijos ir operatyviai perkėlė savo veiklą ir darbą į elektroninę erdvę, siekiant išvengti tiesioginio asmenų kontakto. Tačiau tai padaryti galėjo toli gražu ne visos įstaigos - medicinos ir socialines paslaugas teikiančios įstaigos buvo gretose tų, kurie teikė pagalbą žmoniems nenutrūkstamai.


 

Dar balandžio mėnesį Socialinės apsaugos ir darbo ministerija paskelbė Ministro įsakymą „Dėl lėšų paskirstymo savivaldybėms vienkartinėms premijoms už ypač svarbių užduočių vykdymą valstybės lygio ekstremaliosios situacijos ir karantino laikotarpiu savivaldybių socialinių paslaugų įstaigose dirbantiems darbuotojams išmokėti patvirtinimo“, kuriuo Pagėgių savivaldybės socialines paslaugas teikiančioms įstaigoms buvo paskirta 24730 eurų. 2020 m. rugsėjo mėn. šios lėšos buvo paskirtos vienkartinių premijų išmokėjimui socialines paslaugas teikiančių įstaigų darbuotojams. Pagėgių savivaldybės palaikomojo gydymo slaugos ir senelių globos namams skirta 7195 eur., Pagėgių socialinių paslaugų centrui – 9235 eur., Pagėgių savivaldybės vaiko globos centrui – 8300 eur. Šių trijų įstaigų vadovai turėjo teisę savo nuožiūra skirti premijų išmokėjimą įstaigos darbuotojams.

Nors seniūnijų socialiniai darbuotojai paskelbto karantino metu taip pat nenutraukiamai užtikrino socialinių paslaugų organizavimą, jiems nebuvo galima skirti vienkartinės premijos iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pakirtų lėšų, todėl finansiškai sėkmingai baigiant 2020-uosius metus, Savivaldybės ir administracijos vadovai rado galimybę skirti premijas visiems darbuotojams, užtikrinusiems socialinių paslaugų organizavimą ir prieinamumą karantino metu.

Paskutiniojo 2020 metų Tarybos posėdžio metu, tarybos nariai neužmiršo ir krašto medikų. Posėdžio metu jie paskyrė 4600 eur. viešajai įstaigai Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centras, įstaigos medicinos darbuotojų skatinimui, funkcijų ir uždavinių įgyvendinimui karantino laikotarpiu.

Pagėgių savivaldybės palaikomojo gydymo slaugos ir senelių globos namų 2020 metai taip pat užsibaigė finansiškai stabiliai, todėl atsižvelgiant į tai, kokiu sudėtingu laikotarpiu ir sudėtingomis sąlygomis buvo organizuojamas įstaigos darbas, įstaigos vadovė visus darbuotojus paskatino premijomis.

Rita Vidraitė

Dokumentų valdymo ir teisės skyriaus vyriausioji specialistė

-------------------

Paveikslėlis - (kopija) iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos interneto svetainės

 
Atgal   Spausdinti