Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2021-05-07 -
Pagėgių savivaldybėje didinamas turizmo patrauklumas ir plėtra

Š.m. gegužės 7 dieną įvyko VšĮ „Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ kartu su partneriu – Sovetsko miesto savivaldybės administracija – įgyvendinamo tarptautinio projekto „Tikslinės turizmo traukos vietovės tarp Vakarų ir Rytų Europos sukūrimas, propagavimas ir plėtra“, Nr. LT-RU-1-031, virtualus atidarymo renginys.

Renginio metu pristatytos projekto veiklos ir pasiekti rezultatai, aptartos kitos numatytos artimiausiu metu įgyvendinti veiklos. Šio projekto dėka  atnaujintos ir pertvarkytos Vilkyškių dvaro arklidžių patalpos ir įrengtas Istorijos inkubatorius, skirtas Prūsijos karalienės Luizės atminimui paminėti. Vilkyškių dvaras –  tai vienintelis dvaras Pagėgių savivaldybėje, kuris pritaikytas turistų poreikiams: geras privažiavimas, gerai išvystyta infrastruktūra, teikiamos gido paslaugos, turistai gali užsisakyti ir edukacines programas. Interaktyvių naujovių išsiilgę turistai jau šiai metais, vasarą galės aplankyti įrengtas Istorijos Inkubatoriaus patalpas, ir atrasti istoriją iš naujo.


Įgyvendinant projektą taip pat pagerinta vandens infrastruktūra Pagėgių krašte: įrengtos dvi prieplaukos (viena Bitėnuose, kita prie Rambyno kalno). Vandens transportas nuo seno buvo vienas iš pagrindinių transportavimo būdų. Tačiau laikui bėgant, atsirado vis geresnių, ekonomiškesnių transportavimo būdų, ir vandens turizmas ir transportavimas Mažojoje Lietuvoje pradėjo nykti. Pagėgių krašto laivas „Skalva“ yra vienintelis laivas Pagėgių krašte vykdantis turizmo veiklą. Todėl šiuo projektu siekiama dar labiau padidinti turistų susidomėjimą vandens turizmu ir pažinti savo kraštą kitu kampu.  Taip pat pažinti Pagėgių kraštą padės ir mobilūs virtualios realybės akiniai, kuriais, laive plaukiantys turistai galės naudotis siekdami inovatyviai pažinti istoriją.

Renginio organizatorius, dalyvius ir svečius sveikino Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius ir pasidžiaugė šiuo savivaldybėje įgyvendinamu tarptautiniu projektu bei pasiektais rezultatais. „Mūsų krašto istorija nėra užmiršta, priešingai, manau, jog šis projektas paskatins krašto gyventojus, čia atvykstančius turistus ir svečius dar labiau domėtis šio krašto istorija, o patrauklios siūlomos veiklos, tarp kurių ir naujai kuriamas bendras Rytinės Prūsijos keliais vedantis tarptautinis turistinis maršrutas „Karalienės Luizės žiedas“,  „Istorijos inkubatorius“ Vilkyškiuose, pritrauks dar daugiau turistų ne tik į Pagėgių kraštą, bet ir visą Tauragės bei Sovetsko regionus. Todėl noriu pakviesti visas krašto kultūros institucijas, turizmo centrus, muziejus, asociacijas, viešojo sektoriaus atstovus tarpusavyje bendradarbiauti ir susitelkti bendrai veiklai didinant regiono patrauklumą bei turizmo plėtrą.“ – teigė Savivaldybės meras V. Bendaravičius.

Daugiau informacijos apie įgyvendinamas projekto veiklas rasite VšĮ „Pagėgių krašto turizmo informacijos centras“ interneto svetainėje.

   

 

 
Atgal   Spausdinti