Pagėgių savivaldybės administracijos darbo laikas:
Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadieniais nuo 8.00 iki 15.45 val.
Pietų pertrauka pirmadieniais - penktadieniais nuo 12.00 iki 12.45 val.
Nustatytos dvi papildomas asmenų prašymų priėmimo valandos per savaitę pasibaigus darbo laikui – antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17 val. iki 18 val. administracijos priimamajame.
Šeštadieniais ir sekmadieniais poilsio dienos.

PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus g. 9, 99288 Pagėgiai. Tel.: 8 441 57 482.
Faks.: 8 441 57 874. El. p. info@pagegiai.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188746659

Lietuviškai English Russian
Meras

Pagėgių savivaldybės
meras
Vaidas Bendaravičius

Mero darbotvarkė

 
 


ADMINISTRACIJAPrenumerata


- 2018-08-28 -
Literatūrinių dovanų rinkinys Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai ir jos skaitytojams

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenę nustebino labai maloni staigmena – šiltas ir gražus dr. Astos Navickaitės laiškas apie jos sąsajas su Pagėgiais bei norą pradžiuginti didelius ir mažus šio krašto literatūros mylėtojus naujais, aktualios tematikos, visuotinį pripažinimą pelniusių autorių leidiniais. Meilės Lukšienės premijos laureatė, Vilniaus Žemynos gimnazijos biologijos mokytoja, biomedicinos mokslų daktarė, Lietuvos edukologijos universiteto alumnė Asta Navickaitė laiškuose pasakojo apie mintyse atsiveriančius Pagėgių krašto vaizdus ir sutiktus žmones, čia jai lankant artimus giminaičius – Augustinavičių šeimyną ir mylimą, šviesaus atminimo tetą, aktyvią visuomenininkę, ilgametę Pagėgių moterų bendrijos „Pagėgių vaivorykštė“ narę, bibliotekos renginių lankytoją bei skaitymo entuziastę Danutę Čiapienę.


 

Dr. Astos Navickaitės prašymu, Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos darbuotojai parengė išsamų, skaitytojų pageidaujamų knygų, kurių pasigendama ar pritrūkstama bibliotekos dokumentų fonduose, sąrašą. Ir.... stulbinanti dovana! Savaitės eigoje Pagėgių savivaldybės Vydūno viešajai bibliotekai pristatyta didžiulė siunta, kurioje – iškilus ir vertingas naujutėlaičių knygų rinkinys.

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė ir lankytojai yra nepaprastai dėkingi dr. Astai Navickaitei už sugrįžimą atgalios į Pagėgius ne tik mintimis, bet ir kilniais siekiais, prasmingais darbais, už  padovanotą skaitymo bei atradimo džiaugsmą Pagėgių krašto bibliotekų lankytojams, už pagarbos Knygai ir skaitymo skatinimą. Juk Knyga – geriausia dvasinio augimo dovana – visiems ir kiekvienam.

Tekstinės ir foto informacijos autorė Sonata Nognienė
Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos
metodininkė – skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

 
Atgal   Spausdinti