PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖS TARYBOS NARIAI DALYVAVO MOKYMUOSE

Įgyvendinant projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ numatytas veiklas birželio mėnesį Pagėgių savivaldybės posėdžių salėje vyko dviejų dienų mokymai, skirti Pagėgių savivaldybės tarybos nariams (birželio 22 d. vyko mokymai „Sprendimų priėmimas viešajame sektoriuje“, birželio 23 d. – mokymai „Vadovavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymas“). Mokymus vedė prof. dr. Rimantas Dapkus.

Mokymų pradžioje projekto vadovė Ilona Drukteinienė pasveikino į mokymus atvykusius Tarybos narius, palinkėjo rezultatyvių mokymų ir trumpai pristatė projekto naudą, įgyvendintas ir kitas numatytas projekto veiklas bei projekto darbo grupę, pasidžiaugė puikiu komandiniu darbu ir jau pasiektais rezultatais.

Įgyvendinant šį projektą praėjusiais metais Pagėgių savivaldybės Tarybos posėdžių salėje buvo atlikti remonto ir kiti salės atnaujinimo darbai, nupirkti nauji baldai, šviestuvai, užuolaidos, televizoriai, nešiojamieji kompiuteriai, taip pat įdiegta elektroninė balsavimo-diskusijų sistema, įrengtas tarybos posėdžių sekretoriaus kabinetas.

Artimiausiu metu yra numatyti nuotoliniai susitikimai su projekto partneriu – Sovetsko miesto administracijos Tarybos nariais ir darbuotojais. Taip pat vyks nuotoliniai jungtiniai mokymai, kuriuose dalyvaus Pagėgių savivaldybės ir Sovetsko miesto tarybos nariai. Visos projekto veiklos iš dalies finansuojami Europos sąjungos lėšomis (iš 2014-2020 Lietuva-Rusija bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“, Nr. LT-RU-2-058) ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis.

Dalintis
Skip to content