Įvyko pasitarimas dėl naujų regioninių viešojo transporto maršrutų Tauragės regione

Rugpjūčio 17 d. Šilalės rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl naujų regioninių viešojo transporto maršrutų Tauragės regione, kuriame dalyvavo Tauragės, Jurbarko, Šilalės rajonų ir Pagėgių savivaldybių vadovai, Centrinės projektų valdymo agentūros ir VšĮ „Žaliasis regionas“ atstovai.

Naujus maršrutus planuojama kurti įgyvendinant Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategiją, kurią Pagėgių savivaldybės taryba patvirtino dar 2020 m. balandžio mėnesį. Strategijoje viena iš prioritetinių krypčių „Tvaraus judumo skatinimas“, kurios tikslas – sudaryti galimybes gyventojams naudotis integruota tvaria judumo sistema siekiant padidinti darbo vietų pasiekiamumą ir paslaugų prieinamumą. Šiuo tikslu numatoma didinti viešojo transporto maršrutų skaičių, kuris skatintų regiono gyventojus persėsti iš nuosavo automobilio į viešąjį transportą.

Pasitarimo metu diskutuota apie Tauragės regiono savivaldybių maršrutus, kylančius iššūkius dėl šių maršrutų sukūrimo, taip pat aptarti ir kiti Tauragė+ įgyvendinami projektai bei kiti aktualūs klausimai.

Dalintis
Skip to content