Atnaujintas Natkiškių seniūnijos administracinio pastato stogas

Š. m. rugsėjo mėn. buvo atnaujinta Natkiškių seniūnijos administracinio pastato būklė – atlikti paprastojo remonto darbai, pakeičiant stogo dangą. Buvo keičiami grebėstai ir bituminio bei asbestinio šiferio stogo dangos į profiliuotą (čerpė) plieninę stogo dangą, atliekami visi stogo skardinimo darbai ir keičiama lietaus nuvedimo sistema.

„Stogo remonto darbai buvo būtini, buvusi sena šiferio stogo danga buvo nusidėvėjusi, pro jį bėgo vanduo, viduje kaupėsi drėgmė, todėl buvo gadinama viso pastato konstrukcija. Nusiskundimų dėl pro stogą bėgančio vandens buvo gauta ne kartą, jau keletą metų buvo ieškoma lėšų atlikti stogo remontą, todėl džiugu, kad pavyko jų atrasti.“ – teigia savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

Remonto darbų finansavimo šaltinis – Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšos, vertė – 26 302 Eur. Remonto darbus atliko UAB „Stamela“.


Nuotraukose: Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjas Bronius Budvytis, Natkiškių seniūnijos seniūnė Vilyta Sirtautienė

 

Dalintis
Skip to content