Laikraštyje ,,Šilokarčema“ paskelbta informacija klaidina visuomenę

2023 m. sausio 20 d. laikraštyje ,,Šilokarčema“, Nr. 6 (2742), paskelbta informacija neatitinka tikrovės ir klaidina visuomenę.Straipsnio ,,Pagėgių valdžia buvimu Lietuvoje nesidžiaugia?“ įžangoje parašyta frazė ,,Šimtmetis yra neabejotinai didžiulė šventė visoje Lietuvoje, tačiau tik ne Pagėgiuose…..“ sumenkina ir nuvertina šio jubiliejaus minėjimą Pagėgių savivaldybėje.

Informuojame, kad Klaipėdos krašto prisijungimo 100-etis Pagėgių savivaldybėje bus minimas visus 2023-iuosius metus, numatyta, kad ši tema bus integruota ir deramai minima daugelyje svarbių metų renginių. Pagėgių savivaldybės kultūros įstaigų renginiai skirti Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100-mečio jubiliejui paskelbti www.pagegiai.lt/kultura/renginiu-planai.

Informacija apie jau įvykusius renginius, skirtus Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100-mečio jubiliejui paminėti:

https://www.pagegiai.lt/2023/01/13/protu-musis-ar-pazisti-savo-krasta/

https://www.pagegiai.lt/2023/01/16/klaipedos-krastui-100/

https://www.pagegiaikc.lt/kvieciame-aplankyti-paroda

https://www.pagegiaikc.lt/sausio-15-oji-klaipedos-krasto-diena

https://www.pagegiaikc.lt/tegu-eina-liepsnodami

Pagėgių savivaldybės administracija gyventojų prašo šiuo rinkiminiu laikotarpiu atsargiai ir objektyviai vertinti spaudoje ir socialiniuose tinkluose pateiktą iškreiptą informaciją.

Dalintis
Skip to content