Pagėgių krašto turizmo ištekliai sėkmingai pristatyti tarptautinėje turizmo parodoje „ADVENTUR 2023“

Š. m. sausio 27-29 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „ADVENTUR 2023“. Tauragės regione veikiantys turizmo ir verslo informacijos centrai, muziejai ir kiti turizmo rinkos dalyviai bendrame stende pristatė patraukliausius regiono turizmo išteklius.

Pagėgių krašto turizmo išteklių marketingo kampanija tampriai siejama su Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100-čio jubiliejumi. Parodos lankytojai Pagėgių krašto stende išbandė įvairias atrakcijas, skirtas Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos 100-čio įprasminimui. Bendrą stendą gausiai lankė ne tik parodos lankytojai, bet ir svečiai: seimo nariai, Pagėgių, Tauragės, Jurbarko, Šilalės savivaldybių atstovai, viešo ir privataus turizmo sektoriaus atstovai bei Dakaro ralio įžymybė Rokas Baciuška.

Už aktyvų dalyvavimą ir Pagėgių krašto turizmo išteklių propagavimą nuoširdžiai dėkojame Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus direktorei Liudvikai Burzdžiuvienei, Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorei Svetlanai Jašinskienei, Pagėgių seniūnijos vyr. specialistui Renatui Serapinui.

VšĮ ,,Pagėgių krašto turizmo ir verslo informacijos centras“ informacija

Dalintis
Skip to content