Pagėgių savivaldybė skelbiamų derybų būdu ieško pirkti vieno kambario butą Pagėgių seniūnijos teritorijoje

Pagėgių savivaldybės administracija (toliau – Savivaldybė), kodas188746659,  Vilniaus g. 9, LT-99288, Pagėgiai, tel. (8 441) 70 410, (8 441) 57874, elektroninio pašto adresas info@pagegiai.lt, skelbiamų derybų būdu perka vieno kambario ir virtuvės butą Pagėgių seniūnijos  teritorijoje.

   Pasiūlymai su Butų pirkimo skelbiamų derybų būdu sąlygų apraše nurodytais dokumentais dalyvauti skelbiamose derybose (toliau – Pasiūlymas) turi būti pateikti iki 2023 m. rugsėjo 25 d. 15.00 val., darbo dienomis ir darbo valandomis. Vėliau pateikti Pasiūlymai nebus nagrinėjami ir bus grąžinti juos pateikusiems kandidatams. Pasiūlymai užklijuotame voke su užrašu: „Butų pirkimo konkursui“ nurodant kandidato rekvizitus pateikiami Savivaldybės administracijos Turto ir ūkio skyriuje 206(3) kab., Pagėgių m., Vilniaus g. 9. Pasiūlymą kandidatas gali pateikti pats,  per kurjerį arba atsiųsti paštu nurodytu adresu.

Informacija teikiama tel. 8 441 70410, 8 652 92732 arba el. p. l.segzdiene@pagegiai.lt 

Nebus perkami butai, kurių baigtumas nėra 100 proc., esantys (įrengti) mediniuose ar karkasiniuose namuose, įrengti pusrūsiuose, palėpėse, užstatytuose koridoriuose, taip pat nebus perkami neįrengti butai, butai. Taip pat nebus perkami butai, kurie Nekilnojamojo  turto kadastro duomenimis 2023 metais jau yra fiziškai nusidėvėję daugiau kaip 54 procentais.

Kandidatas ar jo įgaliotas atstovas pateikia užpildytą ir pasirašytą Pasiūlymą (atskirai dėl kiekvieno siūlomo pirkti buto), buto nuosavybę patvirtinančių dokumentų kopijas, kadastro duomenų bylos kopiją ir įgalinimus patvirtinančių dokumentų, suteikiančių teisę asmeniui parduoti ir derėtis dėl buto pardavimo, kopijas. Pasiūlymai dalyvauti derybose ir kiti dokumentai pateikiami lietuvių kalba.

Dalintis
Skip to content