Pasibaigė tinklinio sezonas

Saulėtą praėjusį savaitgalį Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius spaudė ranką finalinio 8-tojo paplūdimio tinklinio turnyro „100 metų – ne riba!“ dalyviams ir nugalėtojams.

Pagrindinė šio turnyro nuostata, kad dviejų žaidėjų amžiaus suma turi būti ne mažesnė nei 100 metų.

Tinklinio aikštelėje Pagėgiuose susitiko komandos iš Kauno, Varėnos, Panevėžio, Šiaulių, Šilutės, Radviliškio, Jonavos ir Pagėgių. Vyrų komandų turnyre rungėsi 7 komandos ir superfinale po pratęsimo nugalėtojų laurus pelnė „Kauno“ komanda (Esmiraldas ir Tomas). Puikiai pasirodžiusi Jonavos komanda „Broliai“ (Valdas ir Ramūnas) užėmė antrąją vietą. Trečioje vietoje liko komanda „Varėna“ (Edvinas ir Virginijus).

Mišrių komandų (vyras ir moteris) turnyre po papildomo finalinio ketverto varžybų nugalėjo „Kauno“ pora (Renalda ir Gintautas), antroji vieta atiteko jungtinei „Kauno“ ir „Varėnos“ komandai (Violeta ir Edvinas), trečiosios vietos nugalėtojai – taip pat jungtinė „Šilutės“ ir „Varėnos“ komandų pora „Draugystė“ (Rita ir Virginijus).

Unikali šio turnyro savybė ta, kad jo dalyviai reitinguojami pagal daugelį įvairių parametrų: dalyvavimas varžybose, laimėjimai ir pan. Rodikliai konvertuojami į skaitinę išraišką ir išaiškinami reitingo lyderiai. 2023 metų absoliučiais lyderiais tapo: vyrų komandų tarpe – Esmiraldas (Kaunas) ir Audrius (Panevėžys), o mišrių komandų tarpe – Rolanda (Pagėgiai) ir Virginijus (Varėna).

Šiemet Pagėgiuose pagerintas dar vienas Lietuvos rekordas – išaiškinta „Sunkiausia“ komanda (Georgijus ir Almantas – 265 kg).

Meras įteikė apdovanojimus, dėkojo už sportiškumą, Pagėgių vardo garsinimą ir palinkėjo naujų sportinių aukštumų.

Dalintis
Skip to content