Projektas „Funkcinės zonos Tauragė + plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ VRM pripažintas vienas sėkmingiausių

Lapkričio 27 dieną Vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius įteikė apdovanojimą „Už novatorišką savivaldybių bendradarbiavimą vystant kompleksines funkcines zonas“ įgyvendinant projektą „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ keturių Tauragės apskrities savivaldybių – Tauragės, Šilalės, Jurbarko ir Pagėgių sav. merams.

 „Įgyvendinant šį projektą Pagėgiuose buvo rekonstruota Pagėgių autobusų stotis, sukurta integruota regioninė viešojo transporto sistema ir įdiegta elektroninė bilieto sistema, sukurta elektrinių automobilių ir autobusų įkrovimo struktūra, pagerintas paslaugų prieinamumas vyresnio amžiaus žmonėms pritaikant patalpas Pagėgių savivaldybės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei. Džiugu tai, kad mes visi Tauragės regiono merai radome bendrą kalbą ir toliau efektyviai bendradarbiaujame regiono lygmeniu. Sudėtingas, tačiau darnus keturių savivaldybių komandinis darbas buvo įvertintas kaip vienas iš sėkmingiausių Vidaus reikalų ministerijos administruojamų projektų. Už nuolatinę pagalbą ir konsultacijas esame dėkingi Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertui dr. Gediminui Česoniui.“ – teigia Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius.

„Atnaujindami infrastruktūrą, stipriname regionus visapusiškai. Sutvarkytomis ir atnaujintomis miestų viešosiomis erdvėmis labiausiai džiaugiasi vietos gyventojai. Investicijų dėka atgimsta Lietuvos miestai ir miesteliai, gerėja gyvenamosios aplinkos kokybė, skatinamas vietos verslo ir ekonominis gyvenimas. Apleistos miestų teritorijos virsta kultūros ir verslo traukos centrais“, – teigia viceministras A. Abramavičius.

Per praėjusį finansinį laikotarpį (2014-2020 metus) Europos Sąjungos investicijos per Vidaus reikalų ministerijos administruojamas priemones į regionų infrastruktūrą siekė apie 404 mln. Eur. Šiuo laikotarpiu įgyvendinta infrastruktūros projektų – 246, iš kurių – 180 jau baigti. Naujam finansiniam laikotarpiui (2021-2027 m.) skirtos rekordinės Europos Sąjungos finansinės paramos lėšos – daugiau kaip 1,6 mlrd. eurų.

—–
Nuotraukos VRM

Dalintis
Skip to content