Projektas „JUNGTYS“ – reali pagalba jaunimui Pagėgių savivaldybėje

Jaunimo reikalų agentūra kartu su 34 partneriais – atviraisiais jaunimo centrais – įgyvendina projektą „JUNGTYS“ (projekto Nr. 07-020-P-0001), kuris skirtas mažiau galimybių turinčiam jaunimui. Šio projekto tikslas – padėti jauniems žmonėms integruotis į darbo rinką, švietimo sistemą, įsitraukti į savanorišką veiklą ar gauti kitą jiems reikalingą pagalbą.

Pagėgių savivaldybėje projektą įgyvendina du Jaunimo reikalų agentūros darbuotojai, teikiantys individualias paslaugas jaunuoliams, susiduriantiems su įvairiais iššūkiais.

Rezultatai per pirmąjį 2025 m. ketvirtį:

  • Iš viso paslaugos suteiktos 75 jaunimui, turinčiam mažiau galimybių;

  • 7 jaunuoliai priklauso NEET grupei (nedirbantys, nesimokantys ir nesitreniruojantys);

  • 7 asmenys pradėjo aktyviai ieškoti darbo (R1);

  • 3 jaunuoliai įsidarbino (R2);

  • 2 jaunuoliai pradėjo mokytis (R3);

  • 18 jaunuolių įsitraukė į savanorišką veiklą (R0).

Šie skaičiai rodo, kad projektas „JUNGTYS“ – tai ne tik pagalba, bet ir reali galimybė jaunam žmogui keisti savo gyvenimą į gerąją pusę.

„Mes norime, kad tau pasisektų!“ – skelbia projekto organizatoriai ir kviečia jaunus žmones jungtis prie iniciatyvos.

Daugiau informacijos apie projektą ir prisijungimo galimybes galima rasti Jaunimo reikalų agentūros svetainėje: https://jra.lt

rankos
Dalintis
Skip to content