PAGĖGIŲ SAVIVALDYBĖJE RENGIAMA PILOTINIO PROJEKTO „TAURAGĖ+“ STRATEGIJA

Spalio 21 d. Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, mero pavaduotoja Ligita Kazlauskienė ir kiti suinteresuoti asmenys dalyvavo susitikime su Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ekspertu Gediminu Česoniu, kuris padeda rengti „Tauragė+“ pilotinio projekto strategiją. „Tauragė +“ yra Tauragės apskrities pilotinis projektas, kuriuo siekiama įgyvendinti Lietuvos regioninės politikos tikslą, sudaryti orias, aktyvias, saugias, sveikas ir patrauklias gyvenimo ir darbo prielaidas regione. Kadangi Pagėgių savivaldybė yra Tauragės apskrities sudėtyje, įgyvendinant šį projektą yra svarbus ir Pagėgių savivaldybės indėlis.

Susitikimo metu buvo kalbama apie investicinio patrauklumo didinimą ir verslo plėtros skatinimą Pagėgių savivaldybėje, vyko diskusija, kaip užtikrinti kokybišką viešųjų paslaugų teikimą, kaip padidinti savivaldybės, kaip darbo ir gyvenamosios vietos, patrauklumą, kaip pritaikyti nenaudojamus viešuosius pastatus bendruomeninių ir socialinių paslaugų  plėtrai, pristatyta vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo mažuose miesteliuose ir kaimuose sistemų sukūrimo idėja ir turizmo plėtojimui svarbios infrastruktūros sukūrimo vizijos, aptartas tvaraus judumo skatinimas bei kiti aktualūs Pagėgių savivaldybei klausimai. Visa susitikimo metu aptarta informacija bus analizuojama ir įtraukta į projekto strategiją.

Kitas susitikimas planuojamas š.m. lapkričio mėnesį. Į susitikimus yra kviečiami savivaldybių institucijų atstovai, socialiniai partneriai, bendruomenių atstovai ir visi, kurie nėra abejingi Tauragės regiono savivaldybių plėtrai. 

Dalintis
Skip to content