„TAURAGĖ+“ DISKUSIJOS METU APTARTI TURIZMO PLĖTROS PRIORITETAI

Liepos 22 dieną Raudonės pilyje (Jurbarko rajono sav.) įvyko Tauragės apskrities ir aplinkinių savivaldybių atstovų diskusija, kurios metu aptarti bendri regiono turizmo plėtros prioritetai ir galimi jų įgyvendinimo veiksmai.

„Tauragė+“ funkcinės zonos strategijos rengimas yra bandomoji iniciatyva, kuria siekiama skatinti Tauragės regiono savivaldybių bendradarbiavimą sprendžiant bendrus regionui probleminius klausimus, kai kuriais atvejais įtraukiant ir daugiau savivaldybių, jei to reikia siekiant strategijos tikslų. Šiame susitikime dalyvavo ne tik Tauragės regiono savivaldybių, bet ir kaimyninių savivaldybių (Šakių, Kauno ir Šilutės raj.) atstovai.

Diskusijos dalyviai vienareikšmiškai sutarė, kad tik nuoseklus, sistemingas ir kompleksiškas bendradarbiavimas savivaldybėms gali padėti identifikuoti problemas ir padėti atrasti geriausią sprendimo būdą. Todėl ši diskusija nėra baigtinė, o tik viena ilgalaikio proceso dalis.

Šios diskusijos metu buvo plačiau aptarti savivaldybių bendradarbiavimo, komunikacijos ir rinkodaros srityje klausimai. Daug dėmesio skirta vandens ir sausumos maršrutų bei infrastruktūros aktualizavimui.

Dalintis
Skip to content