Kvietimas į atvirų duomenų renginį

Pasaulinės atvirų duomenų dienos proga Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarija (LRVK), Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIM), Informacinės visuomenės plėtros komitetas ir Lietuvos statistikos departamentas kviečia dalyvauti diskusijoje – idėjatone „Skaitmeninė transformacija, strateginis valdymas ir atviri duomenys“. Nuotolinis renginys vyks vasario 24 d. 13.00-17.00 val. per MS Teams programą, bus transliuojamas per Facebook, YouTube.

Šiuo renginiu siekiame visus suburti ir aptarti atvirų duomenų ir strateginio valdymo sąsajas, plačiau supažindinti su Lietuvos atvirų duomenų portalo (ADP) privalumais bei paskatinti aktyviau naudoti atvirus duomenis. Pirmoje renginio dalyje diskutuosime apie skaitmeninimo ir atvirų duomenų pasiekimus strateginiame valdyme. Antroji dalis bus skirta atvirų duomenų naudojimo demonstravimui ir idėjatonui – konkursui, kuriame individualūs dalyviai ir laisvai susibūrusios komandos varžysis geriausios ADP duomenų panaudojimo idėjos konkurse. Į renginį kviečiami viešojo sektoriaus atstovai, akademinė, verslo, atvirų duomenų bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir visi suinteresuoti asmenys.

Prašome dalintis kvietimu ir registruotis į renginį čia. Dalyvaujantys idėjatone registracijos anketoje ras nuorodą į idėjatono sąlygų aprašą. Artėjant renginiui užsiregistravusiems atsiųsime programą ir prisijungimo/stebėjimo nuorodas.

Kilus klausimams prašome kreiptis į Aušrinę Armaitienę, el.p. ausrine.armaitiene@lrv.lt, tel. +370 671 31574.

Kviečiame visus burtis į komandas, registruoti savo idėjas ir laimėti EIM įsteigtus prizus!

Dalintis
Skip to content