Nemokamų edukacijų ciklas “Žaliasis raštingumas”

Lapkričio mėnesį pakuočių atliekų tvarkymo organizacijos “Žaliasis taškas” inicijuojamas NEMOKAMŲ edukacijų ciklas “Žaliasis raštingumas” kviečia pradėti ruoštis žiemos šventėms tvariai bei susipažinti su teisingu rūšiavimu!

Advento bei šventinis laikotarpiai yra kupini ne tik malonių akimirkų bei laukimo, tačiau ir perdėto skubėjimo, vartojimo, pirkimo bei gausaus pakuočių atliekų kiekio susidarymo. Kūrybinių edukacijų metu šventines dekoracijas bei dovanėles gaminsime iš antrinių žaliavų, mokydamiesi taupyti gamtinius išteklius, o kartu ir išsamiai išanalizuosime teisingą rūšiavimo konteinerių turinį!

Pirmosios kūrybinės dirbtuvės – lapkričio 10 d., nuotoliniu būdu! Jų metu gaminsime ADVENTO KALENDORIŲ iš antrinių žaliavų. Edukacijos metu sužinosime, kokios atliekos keliauja į popieriaus rūšiavimo konteinerį.

Registracija būtina: https://forms.gle/FykMkJhpgafcR3aC6

Lapkričio 17 d. GAMTAI DRAUGIŠKAS KALĖDINIS ŽAISLIUKAS iš antrinių žaliavų. Plastiko rūšiavimo konteineris ir jo ypatybės. Registracija – likus savaitei iki edukacijos.

Lapkričio 24 d. TVARI KALĖDINĖ DEKORACIJA iš antrinių žaliavų. Pažintis su stiklo rūšiavimo konteineriu. Registracija – likus savaitei iki edukacijos.

Kviečiame sekti facebook puslapį Žaliasis taškas, kuriame daugiau informacijos apie būsimas kūrybines dirbtuves bei registracijos formos  atsiranda anksčiausiai!

Kilus klausimams – susisiekite el. paštu projektai@ztl.lt arba tel. nr. 863377609.

lapkricio
Dalintis
Skip to content