Pasibaigė Pagėgių savivaldybės krepšinio pirmenybės

Š.m. vasario 8 d., trečiadienį, pasibaigė Pagėgių savivaldybės krepšinio pirmenybių antrojo rato varžybos. Jose dalyvavo keturios komandos pasivadinusios: Piktupėnai, Pagėgiai, Lumpėnai ir pirmą kartą dalyvavo Sporto mokyklos moksleivių komandos.

Po įnirtingų varžybų 4-ąją vietą iškovojo Piktupėnų komanda, vedama komandos kapitono Giedriaus Grabausko. 3-ąją vietą po atkaklios kovos, pralaimėję Pagėgių komandai rezultatu 73:65, iškovojo Sporto mokyklos vaikinų komanda, vadovaujama trenerio – žaidėjo Viliaus Klumbio. 2-ąją vietą iškovojo Lumpėnų komanda, vadovaujama Vido Austyno. Na, o garbingą 1-ąją vietą iškovojo ir nugalėtojų laurų vainiką užsikabino – Pagėgių komanda, vadovaujama Roko Bačiulio. Ši Pagėgių komanda laimėjo visus susitikimus.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, o žaidėjai – medaliais. Tikimės, kad ateityje varžybose atsiras dar daugiau norinčių populiarinti krepšinį savivaldybėje.