Kviečiame į renginį „Gyvulininkystės paroda 2023“

Rugsėjo 28–30 d. visus, susijusius su žemės ūkio sektoriumi, besidominčius gyvulininkystės sektoriaus aktualijomis, naujausiomis technologijomis ir produktais gyvulininkystei, ar norinčius iš arti pamatyti įvairiausių veislių gyvūnus, kviečiame į gyvulininkystės parodą, kurią VDU Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) organizuoja kartu su LR Žemės ūkio ministerija. Parodos programą ir kitą informaciją apie parodą galima rasti internete, adresu https://expoacademia.lt/gyvulininkystes-paroda.

Atvykusiųjų į parodą lauks:

  • mėsiniai ir pieniniai galvijai, žirgai, avys, ožkos, triušiai, naminiai paukščiai;
  • produktai ir paslaugos, skirtos gyvulininkystei;
  • amatų ir sodinukų mugė;
  • daugybė atrakcijų kiekvienam.

„Gyvulininkystės paroda 2023“ – didžiausias tokio pobūdžio specializuotas renginys Lietuvoje. Šių metų renginio programoje – ne tik veislinių gyvūnų ekspozicijos, įmonių ir organizacijų prisistatymai, edukacinių programų įvairovė, bet ir naujausios žinios tarptautinėje konferencijoje „Gyvulininkystės konkurencingumo stiprinimas. KPP programos geroji patirtis”, kurią VDU ŽŪA organizuoja kartu su LSMU Veterinarijos akademija. Konferencijos, vyksiančios rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį), programą galite rasti internete, adresu https://expoacademia.lt/lt-gyvulininkystes-paroda-lankytojams-konferencijos-programa.

Parodos darbo laikas: rugsėjo 28–29 d. (ketvirtadienį ir penktadienį) nuo 9 iki 17 val. ir rugsėjo 30 d. (šeštadienį) nuo 9 iki 16 val.

Visų parodos renginių lankymas – nemokamas.

Parodos organizatoriai:
organizatoriai

skelbimas
Dalintis
Skip to content