Pagėgiuose paminėtas 105-asis Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo jubiliejus

Pagėgių kraštiečių bendrystė su šauliais, kaip žinia, mena Lietuvos šaulių globėjo Martyno Jankaus laikus ir todėl labai prasminga, kad su šia organizacija iki šių dienų Pagėgių krašto kultūrinė bendruomenė turi tamprius bendradarbiavimo ryšius. Būtent iš šios bendrystės nuveiktas ne vienas puikus darbas Pagėgiuose, įvyko ne vienas renginys.

Šiemet jubiliejinius metus paminėti aktyviai ir sportiškai Lietuvos šaulių sąjungos vadovai nusprendė Pagėgiuose organizuodami šaulių sąjungos ir bendruomenės futbolo turnyrą, juolab, kad žinome Pagėgių bendruomenės ir jos pirmininko Edmundo Inciaus aistrą futbolui ir rūpestį išsaugant šimtamečio Pagėgių futbolo istoriją.

Jubiliejaus proga Lietuvos šaulių sąjungos vadas Linas Idzelis padėjo atminimo ir pagarbos gėles prie 2018-aisiais metais įamžintų Klaipėdos sukilimo savanorių šaulių, majoro Jono Šimkaus ir eilinio Jurgio Civinsko atminimo ženklo. Taip pat, prieš prasidedant futbolo turnyrui, Lietuvos šaulių sąjungai prisiekė gražus būrelis pagėgiškių. Tiek visoms dalyvavusios komandoms, tiek nugalėtojų laurus nuskynusiai Pagėgių bendruomenės ekipai iš vicemerės Aušros Zongailienės rankų buvo padėkota Pagėgių savivaldybės mero Vaido Bendaravičiaus įsteigtais atminimo suvenyrais. Turnyro dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška. Vadas L. Idzelis už pagalbą organizuojant šį renginį padėkojo ir atminimo dovanas įteikė Pagėgių seniūnei Irenai Kentrienei, bendruomenės pirmininkui ir kitiems darbo grupės nariams.

Pagėgiškių bendrystė su Lietuvos šaulių sąjunga tęsiasi ir, tikėtina, kad ji bus papuošta dar daugeliu prasmingų darbų Lietuvai ir Pagėgių kraštui.

_

Nuotraukų galerija bus papildyta.

taip
trys
keturo
Dalintis
Skip to content