ĮVYKO PROJEKTO „ELEKTRONINĖ DEMOKRATIJA − SĄLYGA EFEKTYVIAM PAGĖGIŲ IR SOVETSKO VIETOS VALDŽIOS INSTITUCIJŲ IR PILIEČIŲ DIALOGUI“ ADMINISTRAVIMO GRUPĖS PASITARIMAS

Š.m. kovo 3  dieną vykusiame nuotoliniame projekto Nr. LT-RU-2-058 „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“ administravimo grupės pasitarime aptartos įvykdytos veiklos, numatyti artimiausi darbai bei su kokiais iššūkiais susiduriama dėl šalyje įvesto karantino.

Projekto vadovė Ilona Drukteinienė pristatė I-osios pažangos ataskaitą, aptarė antrojo etapo darbus ir veiklas. Kaip teigė projekto vadovė, antrojo etapo metu bus nupirkti projekto paraiškoje numatyti nešiojamieji ir stacionarūs kompiuteriai, balandžio mėn. planuojami du nuotoliniai mokymai Pagėgių savivaldybės tarybos nariams bei kitos galimos karantino metu veiklos.

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Pagėgių savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį. 

Programos interneto svetainė http://eni-cbc.eu/lr/en

Dalintis
Skip to content