NUOTOLINIAI JUNGTINIAI MOKYMAI „GYVENTOJAMS TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS GERINIMAS“

45werzoomGruodžio 28 dieną vyko nuotoliniai jungtiniai mokymai „Gyventojams teikiamų paslaugų kokybės gerinimas“, kuriuose dalyvavo suformuotų projekto valdymo (MG)  ir darbo (WG) grupės nariai, projekto darbuotojai, projekto partneriai – Sovetsko miesto administracijos atstovai. Mokymai organizuojami įgyvendinat tarptautinį projektą „Elektroninė demokratija − sąlyga efektyviam Pagėgių ir Sovetsko vietos valdžios institucijų ir piliečių dialogui“, Nr. LT-RU-2-058.

Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius pasveikino projekto partnerius, mokymų dalyvius, pasidžiaugė, kad savivaldybėje įgyvendinami tarptautiniai projektai. „Tikiuosi, kad ir ateityje bus įgyvendinami projektai tarptautiniu lygmeniu, kurių naudą pajus savivaldybės gyventojai“. – kalbėjo savivaldybės meras.

Mokymus vedė Lietuvos regioninių tyrimų instituto prezidentas, Vytauto Didžiojo universiteto profesorius dr. Rimantas Dapkus. Mokymų metu buvo aktyviai kalbama ir ieškoma būdų, kaip įtraukti visuomenę į sprendimų priėmimą, kaip rasti visiems geriausius sprendimus. Taip pat mokymų metu kalbėta apie parengtą šio projekto koncepciją, kuri  bus pagalbinė priemonė rengiant naujus projektus. Artimiausiu metu planuojamas koncepcijos pristatymas.

Bendra projekto vertė – 503 283.34 Eur. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos (pagal Europos kaimynystės priemonę) – 264 340.38 Eur ir Pagėgių savivaldybės biudžeto lėšomis (10 %) – 29371.16 Eur. Pagėgių savivaldybės administracijai tenkanti projekto lėšų dalis – 293 711.54 Eur. Projekto trukmė – 24 mėn.


Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už šios informacijos turinį atsako tik Pagėgių savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį. 

Programos interneto svetainė http://eni-cbc.eu/lr/en

Dalintis
Skip to content