Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“

Vasara jau visai ne už kalnų, o tai reiškia, kad artėja vienas įsimintiniausių nuotykių – jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“!vaikai

Jau penktus metus daugybė organizacijų susivienija tam, kad sukurtų nepamirštamą vasaros kelionę, kurioje jaunimas ne tik išmoks naudingų įgūdžių, prasmingai praleis laiką, bet ir susiras naujų draugų, su kuriais patirs įdomių nuotykių!

Vasaros mokymų metu mokymų dalyviai stiprins darbo komandoje gebėjimus, medijų raštingumo įgūdžius, susipažins su aktyvaus pilietiškumo formomis, diskutuos aktualiomis temomis ir dalyvaus iššūkių kupiname žygyje.      

Data. Galima rinktis iš trijų variantų:

I-oji pamaina – birželio 18–24 d. 

II-oji pamaina – liepos 17–23 d. 

III-oji pamaina – rugpjūčio 13–19 d.  

Kaina: mokymai NEMOKAMI, maitinimo, apgyvendinimo ir programos išlaidas dalyviams padengiame mes (dėka rėmėjų), o kelionė iki mokymų vietos ir atgal – dalyvio indėlis. 

Dalyviai. 15–18 metų jaunuoliai iš visos Lietuvos. 

Vieta. Siekiant užtikrinti dalyvių saugumą, vieta bus patikslinta tik atrinktiems dalyviams. 

Maitinimas. Dalyviai gaus maitinimą 6 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai ir dvi arbatos pertraukėlės). 

Registracija į pirmąją pamainą vyks iki birželio 4 dienos, į likusias pamainas – iki birželio 30 dienos. Atrankos rezultatai į pirmąją pamainą bus paskelbti birželio 5–6 dienomis, į likusias – liepos 4–5 dienomis (pranešime el. paštu). 

Vienas svarbiausių faktorių dalyvių atrankoje – motyvacija, todėl detaliai aprašykite, kokiose veiklose jau dalyvaujate ir kodėl norite dalyvauti būtent šiuose mokymuose. Paskubėkite ir nepraleiskite galimybės, nes vietų skaičius ribotas – kiekvienuose mokymuose planuojame priimti po 35 dalyvius.  

Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu stiprusivairoveje@maltieciai.lt arba skambinkite: 8 626 36 031 

Daugiau informacijos: Jaunimo vasaros mokymai „Stiprūs įvairovėje“ | Maltieciai.lt

Registracijos forma: https://forms.gle/K8QfaE5PRSAMp7rj8

Mokymus organizuoja Maltos ordino pagalbos tarnyba (maltiečiai), bendradarbiaudama su Kultūros ministerija, Jaunimo reikalų agentūra, Švietimo mainų paramos fondas, Mobilizacijos ir Pilietinio pasipriešinimo departamentu prie KAM, Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentu, British Council Lithuania.   

Dalintis
Skip to content